خواننده بی تی اس به خدمت سربازی رفت

خواننده بی تی اس به خدمت سربازی رفت

راستابلاگ: «جین» یکی از اعضای گروه معروف کُره ای «بی تی اس» (BTS) خدمت سربازی الزامی کره جنوبی را شروع می کند.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا و به نقل از رویترز، «کیم سوک جین» که با نام هنری «جین» شناخته می شود، به عنوان اولین و بزرگترین عضو گروه «BTS» دوره ۱۸ ماهه سربازی الزامی را از سه شنبه شروع می کند.
حدود ۳۰۰ نفر از افراد نظامی، پلیس و آتش نشان برای ایجاد امنیت در اطراف پادگان محل خدمت این خواننده که در منطقه یونچئون واقع است، حضور داشتند و ده ها نفر از طرفداران این گروه نیز برای خداحافظی با «جین» درحالی در سرما تجمع کردند که هواشناسی کره جنوبی بارش برف را برای امروز پیش بینی کرده است.
گروه «BTS» در ماه اکتبر اعلام نمودند برای سربازی الزامی نام نویسی خواهند کرد و «جین» اولین عضو از این گروه خواهد بود که دوره سربازی را شروع می کند. اعضای این گروه قصد دارند پروژه های انفرادی را در پیش بگیرند و در سال ۲۰۲۵ بعد از اتمام دوره خدمت هر هفت عضو، به همدیگر ملحق شوند.
«جین» که در چهارم دسامبر ۳۰ساله شد، خدمت سربازی را بیش از زمان مجاز به تعویق انداخته بود. این خواننده بعد از سپری کردن دوره پنج ماهه آموزشی در پادگان به یگانی که هنوز مشخص نیست اعزام خواهد شد.
شرکت «بیگ هیت میوزیک» که مدیریت برنامه های «BTS» را برعهده دارد قبل تر اعلام نموده بود که مراسم رسمی برای خداحافظی با «جین» برگزار نخواهد شد و باتوجه به مسائل امنیتی از طرفداران خواسته بود در اطراف پادگان تجمع نکنند.
مقام های کره جنوبی تمامی مردان ۱۸ تا ۲۸ساله که توانایی جسمی لازم داشته باشند را به سپری کردن خدمت سربازی حدودا دوساله ملزم می کند؛ البته این قانون مدت ها مورد انتقاد بوده است.
در سال ۲۰۱۹ اعلام گردید که اعضای این گروه معروف می توانند خدمت سربازی را تا سن ۳۰سالگی به تعویق بیاندازند.1401/09/22
12:49:33
5.0 / 5
387
تگهای خبر: شركت , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳