سینمای کوتاه ایران زیر ذره بین جشنواره جکسون ویل

سینمای کوتاه ایران زیر ذره بین جشنواره جکسون ویل

راستابلاگ: جشنواره بین المللی فیلم «جکسون ویل» آمریکا امسال میزبان چند فیلم ایرانی و یک بخش ویژه سینمای کوتاه ایران خواهد بود.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، در این رویداد سینمایی که پانزدهمین دوره آن از ۴ تا ۶ فوریه (۱۵ تا ۱۷ بهمن) برگزار می شود در بخش ویژه ای با عنوان «Iran to Jax Shorts» که به سینمای کوتاه ایران اختصاص یافته فیلم های «زنگ تفریح» ساخته نوید نیکخواه آزاد، «جعبه» ساخته امین حسن پور، «سینما، تنها سرپناه» ساخته مسیحا ابوعلی، «تقدیم به تهران» از علی باطنی و آرمین طهماسبی، «آزادراه» ساخته محمد اکبری، «خانه هدی» به کارگردانی حامد قاسمی، «یک، بیست، یک و دویست» از سعید زارعی، «زنگ تفریح» ساخته نوید نیکخواه آزاد، «سایه روباه» از نوشین معراجی و «کات اشتاین» ساخته حمیدرضا خوش بازان به معرض نمایش گذاشته می شوند.
همین طور فیلم سینمایی «گورکن» به کارگردانی کاظم ملایی در بخش فیلم های بلند داستانی، «درد ما» از مهتاب پیشقدم و «راندوو» از روشنک عجمیان در بخش ویژه فیلم های کوتاه «LGBTQ» و «درباره پدر، درباره مرگ» به کارگردانی فرهاد حجری نیز در بخش مستندهای کوتاه به معرض نمایش گذاشته خواهند شد.
جشنواره «جکسون ویل» آمریکا رویدادی بین المللی است که بصورت سالانه در شهر «جکسون ویل» برگزار می گردد و در بخش های رقابتی و غیررقابتی این رویداد به نمایش آثار داخلی و بین المللی می پردازد.
انتهایمنبع:

1400/11/15
13:33:53
5.0 / 5
473
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳