وداع الزامی منوچهر هادی با گیسو

وداع الزامی منوچهر هادی با گیسو

منوچهر هادی در حالی از اختتام همکاری با «گیسو» یا «عاشقانه 2» خبر می دهد که به اذعان خود این کارگردان، هنوز قصه این سریال به انتها نرسیده است.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، منوچهر هادی، با انتشار متنی در فضای مجازی، از اختتام الزامی فصل دو از سریال «عاشقانه» که با عنوان «گیسو» عرضه می شود، آگاهی داده و در عین اعلام نموده که قصه این سریال به انتها نرسیده است.
این کارگردان سینما و تلویزیون، در توضیح این تصمیم خطاب به مخاطبان و منتقدان نوشت:
«ممنون از کامنت ها و نقدهای درست و گاهی غلط و نامحترم شما.
یک قسمت دیگر به انتها الزامی فصل دو می رسیم و قصه به پایان نرسیده و اگر قرار به ادامه ساخت «عاشقانه» باشد، اساسا بنده نخواهم بود و مسئولیت کل کار را چه خوب چه بد، تا اختتام فصل دو شخصاً به عهده می گیرم. از همه عوامل فیلم که صمیمانه در کنارم بودند، تشکر می کنم. جناب کبیری و...»
خرداد ماه امسال هومن کبیری، تهیه کننده سریال «گیسو» یا همان «عاشقانه ۲» از همکاری الزامی خود با منوچهر هادی بعنوان کارگردان این سریال و چالش های پیش رو برای ادامه این همکاری گفته بود.
او از کیفیت سریال «دل»، دیگر ساخته منوچهر هادی در شبکه نمایش خانگی هم انتقاد کرده و تصریح کرده بود که در عمل انجام شده قرار گرفته و مجبور به انتخاب منوچهر هادی شده است.
ساخت سریال های عاشقانه، دل و گیسو در کارنامه کاری هادی دیده می شود که دو سریال آخر با انتقادهایی از طرف برخی بازیگران و منتقدان همراه بوده است.
هادی برای تلویزیون هم سریال هایی چون «دلدادگان» و «خوب بد زشت» را در سالهای ۹۶ و ۹۳ ساخته است. «دلدادگان» با بازی مسعود رایگان، آرش مجیدی و پانته آ بهرام در قسمت های پایانی با حواشی بسیار همراه شد. در نهایت بهرام حاضر به ادامه همکاری و رفتن مقابل دوربین برای ضبط قسمت آخر نشد و علت این تصمیم هم به مسائل مالی نسبت داده شد.
سریال «دل» دیگر ساخته منوچهر هادی هم بعد از پایان، با انتقاد صریح سعید راد مواجه گردید که از بازی در این سریال ابراز پشیمانی کرده بود. منوچهر هادی هم در پاسخ به اظهارات سعید راد اظهار داشته بود: «... با تمام وجودم و همه تلاشم سریال دل را ساخته ام و پای کارم چه خوب چه بد ایستاده ام. از همه کسانی که بهر دلیلی با سریال دل ارتباط برقرار نکردند هم عذر خواهی می کنم.»
منبع:

1400/05/01
11:21:36
5.0 / 5
965
تگهای خبر: بازیگران , سینما , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱