فردا آخرین مهلت ثبت نام در آزمون زبان وزارت بهداشت

فردا آخرین مهلت ثبت نام در آزمون زبان وزارت بهداشت

پنجاه و هفتمین دوره آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت دوم مرداد برگزار می گردد و داوطلبان تا فردا شنبه 21 تیرماه فرصت دارند ثبت نام كنند. مهلت ثبت نام در این آزمون فردا تمام می شود و قابل تمدید نیست.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) دارای ۱۰۰ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (۳۰ پرسش درک مطلب شنیداری، ۴۰ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ۳۰ پرسش درک مطلب نوشتاری) و ۱۰۰ نمره (بدون نمره منفی) است.
آزمون MHLE در سال ۱۳۹۹ در پنج نوبت برگزار می گردد.

جدول برنامه زمانی آزمون زبان انگلیسی در سال ۹۹


به گزارش مفدا، بر این اساس، آزمون های دوره های ۵۷ و ۵۸ که به سبب شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاده بود، به همان ترتیب و با عنوان دوره های ۵۷ و ۵۸ در تاریخ های اعلام شده در جدول برگزار خواهند شد.
افرادی که پیش تر در دوره های ۵۷ و یا ۵۸ ثبت نام کرده اند، نیازی به ثبت نام باردیگر ندارند و با همان کد ثبت نام قبلی متعلق به هر دوره، می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه، شرکت در آزمون و دریافت کارنامه اقدام نمایند.
باتوجه به افزوده شدن حوزه های جدید، این داوطلبان در صورت تمایل می توانند در بازه های زمانی اعلام شده در جدول (همزمان با ثبت نام داوطلبان جدید) به سایت مراجعه و در صورت وجود ظرفیت، محل برگزاری آزمون خودرا تغییر دهند (پیوند Edit Registration Form) در غیر این صورت، نیاز به اقدامی ندارند.
نشانی دقیق مکان برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه درج می شود.
تاریخ های در نظر گرفته شده برای اختتام ثبت نام، قطعی نیست و در صورت تکمیل ظرفیت یک حوزه، ثبت نام برای آن حوزه زودتر از تاریخ های اعلام شده در جدول، متوقف خواهد شد.
برای ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی (یا شناسنامه) الزامی است و همراه نداشتن هریک از این مدارک، سبب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می شود.
هزینه ثبت نام یک میلیون و ۶ هزار ریال (۱۰۰ هزار و ۶۰۰ تومان) است که باید طبق دستورالعمل سایت (با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب) پرداخت گردد. تکمیل فرم ثبت نام (فقط با بهره گیری از حروف الفبای انگلیسی) و دریافت Registration Code تکمیل شده است (دریافت نکردن کُد ثبت نام به مدلول انجام نشدن ثبت نام است).1399/04/20
13:55:38
5.0 / 5
2298
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵