برگزاری اردویی در امتداد جریان شناسی منافقین در مازندران

برگزاری اردویی در امتداد جریان شناسی منافقین در مازندران

راستابلاگ: همزمان با هفته دفاع مقدس اردوی برای جریان شناسی فعالیت گروهك تروریستی منافقین با عنوان «راهیان بصیرت» در استان مازندران انجام خواهد شد.به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، پاسدار محمد عباس پور معاون اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه كربلا استان مازندران از برگزاری تور یك روزه گردشگری جنگل با عنوان «راهیان بصیرت» آگاهی داد و تصریح كرد: این اردو برای اقشار مختلف مردم در هفته دفاع مقدس اجرا خواهد شد.

وی اظهار داشت: این اردو برای اولین بار در استان برای بازشناسایی جریان ضد انقلاب در دهه ۶۰ انجام خواهد شد. اردوی راهیان بصیرت در امتداد اردوی راهیان نور جنوب و غرب كشور است و با عنایت به اینكه منافقین برای پیشبرد اهداف خود جنگل های شمال را به عنوان «جبهه سوم» نامگذاری كردند و به جهت اینكه به اهداف شوم خود برسند دست به عملیات مسلحانه مقابل مردم و انقلاب زدند. از همین رو اردویی تحت عنوان راهیان بصیرت برپاشد تا جریان منافقین برای مردم با كیفیت بهتر و اثرگذاری بیشتر تبیین شود.

عباس پور اظهار داشت: افتتاحیه این طرح هفته گذشته با برگزاری كارگاه آموزشی راویان دفاع مقدس در منطقه سوادكوه انجام شد و این دوره آموزشی با استقبال خوبی از مخاطبین روبروشد و در هفته جاری هم این كارگاه آموزشی با حضور راویان خواهر در منطقه جنگل های سوادكوه برگزار می شود.

منبع:

1398/06/26
15:06:32
5.0 / 5
4322
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲