پرداخت معوقات درمانی ایثارگران خراسان رضوی تا اختتام سال۹۷

پرداخت معوقات درمانی ایثارگران خراسان رضوی تا اختتام سال۹۷

راستابلاگ: معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی اظهار داشت: مطالبات درمانی ایثارگرانی كه تا آخر سال 1397 اسناد درمانی خودرا تحویل دادند، پرداخت و تسویه شد.به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، محمد جواد غلامپور درانتها جلسه مشترك بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیر بیمه دی كه بیان كرد: با پیگیری های انجام شده، مطالبات درمانی ایثارگران تحت پوشش بیمه تكمیلی دی كه اسناد آن قبلاً تحویل نمایندگان بیمه دی شده است، تا آخر سال ۱۳۹۷ تسویه و پرداخت شده است.

وی اضافه كرد: پرداخت معوقات مراكز درمانی، پزشكان و داروخانه های طرف قراردادی كه به ایثارگران خدمات نمایش می كنند، نیز در دستور كار قرار دارد.


معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با اشاره به اینكه مشكلات و موانع نمایش خدمت درمانی به ایثارگران در سطح استان در حوزه بیمه تكمیلی در این نشست مطرح گردیده است، اضافه كرد: راهكارهای تسهیل و بهبود روند نمایش خدمات توسط بیمارستان ها، مراكز خدمات درمانی، پزشكان و داروخانه های طرف قرارداد به ایثارگران تحت پوشش بیمه تكمیلی مورد بحث و بازبینی قرار گرفت.


غلامپور ضمن طرح مشكلات و اعلام عدم رضایت از شرایط موجود ابراز امیدواری كرد: با تأمین و تخصیص بموقع اعتبارات و پرداخت معوقات مراكز قرارداد، شرایط نمایش خدمات درمانی به ایثارگران همراه باتكریم و در شأن این عزیزان برقرار شود. ایثارگرانی كه تحت پوشش بیمه تكمیلی بنیاد هستند، می توانند با بازگشت به مراكز درمانی طرف قرارداد بیمه دی، از خدمات بلاعوض درمانی بهره مند شوند و در صورتیكه خدمات درمانی خودرا از سایر مراكز دریافت نمودند می توانند اسناد هزینه كرد درمانی خودرا به نمایندگان بیمه دی مستقر در ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران و یا به دفاتر منتخب پیشخوان دولت و دفتر شعبه مركزی بیمه دی در استان خراسان رضوی جهت جبران هزینه تحویل دهند.


همین طور در این نشست كه حجت الاسلام حسین معصومی مدیركل بنیاد خراسان رضوی و عزیزی معاون بیمه دی كشور و مهدی شریعتی مدیر عامل بیمه دی در این استان نیز حضور داشتند، مشكلات پیش روی ایثارگران در نمایش خدمات بیمه تكمیلی مورد بررسی قرار گرفت. گفتنی است، ۱۶۷ هزار نفر از جامعه بزرگ ایثارگری استان خراسان رضوی تحت پوشش بیمه تكمیلی قرار گرفته اند.
منبع:

1398/02/30
14:53:03
5.0 / 5
4735
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳