داوطلبان کنکور چگونه کد سوابق تحصیلی خودرا دریافت کنند؟

داوطلبان کنکور چگونه کد سوابق تحصیلی خودرا دریافت کنند؟

راستابلاگ: داوطلبان شرکت در کنکور 1401 که مدرک دیپلم خودرا از سال 1384 و یا مدرک پیش دانشگاهی خودرا از سال 1391 به بعد در شاخه های نظری دریافت کرده اند، مشمول اعمال سوابق تحصیلی در نتیجه کنکور می شوند.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، متقاضیانی که مدرک دیپلم خودرا از سال ۱۳۸۴ و یا مدرک پیش دانشگاهی خودرا از سال ۱۳۹۱ به بعد در شاخه های نظری (سالی واحدی یا ترمی واحدی) دریافت کرده اند، مشمول اعمال سوابق تحصیلی می شوند. این متقاضیان لازم است برای دریافت سوابق تحصیلی خود به آدرس http//: dipcode.medu.ir مراجعه کنند.
کد سوابق تحصیلی برای دیپلمه های (سال ۱۳۸۴ تا ۱۴۰۰ )شاخه نظری (نظام "سالی واحدی" یا "ترمی واحدی" و همین طور نظام آموزشی جدید۳-۳-۶ )رشته های تحصیلی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و یا علوم و معارف اسلامی صادر گردیده است.
کد سوابق تحصیلی برای دانش آموزان سال دوازدهم شاخه نظری نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ نیز صادر گردیده است و متقاضیان طبق اعلام مدرسه محل تحصیل، باید قبال کد سوابق تحصیلی خودرا از سامانه دریافت می کردند. این متقاضیان می توانند با وارد کردن کد سوابق تحصیلی خود در درگاه سازمان سنجش اطلاعات فردی خودرا ببینند.
کد سوابق تحصیلی برای متقاضیان با مدرک پیش دانشگاهی(سال ۱۳۹۱ تا ۱۴۰۰ )ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر صادر گردیده است.
افرادی که اطلاعاتشان در بانک اطلاعات مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش وجود ندارد یا ناقص است مجدد به آدرس اینترنتی http//: dipcode.medu.ir مراجعه کنند و در صورت تایید اطلاعات از طرف وزارت آموزش و پرورش تا تاریخ ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام در کنکور ۱۴۰۱ اقدام نمایند.
دانش آموزان نظام آموزشی جدید۳-۳-۶ و همین طور دانش آموزان پیش دانشگاهی(سالی واحدی- ترمی واحدی) سال تحصیلی جاری که در خرداد ماه سال ۱۴۰۱ فارغ التحصیل می شوند، برای اطلاع از نحوه اقدام پروسه مشاهده سوابق تحصیلی، اطلاعیه ای را که در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ درباره دریافت کارت شرکت در آزمون منتشر می شود، مطالعه کنند.

منبع:

1400/11/13
10:04:09
5.0 / 5
402
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵