بغض فلور نظری از یادآوری خاطرات مادرانه

بغض فلور نظری از یادآوری خاطرات مادرانه

به گزارش راستابلاگ فلور نظری با اعلان اینکه زندانی شدن زنان به خاطر جرائم غیرعمد اسف بار است، اظهار نمود: وقتی مدیریت یک بانو از خانه حذف می شود همه چیز بهم می ریزد.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، فلور نظری - بازیگر که شب گذشته (یکم بهمن ماه) میهمان برنامه «مهربانو» بود، در ابتدای گفت و گویش در آنتن زنده با اشاره به اینکه متولد شهر لاهیجان است، اظهار داشت: خاطرات خیلی خوبی از مادربزرگ عزیزم دارم که خدا رحمتش کند. من کل سه ماه تابستان را در گیلان بودم. مادربزرگم یک خانه خیلی بزرگ با فضایی سبز داشت و من در مدرسه می گفتم مادرم در پارک زندگی می کند!
وی ادامه داد: مادربزرگم خیلی نازنین و همیشه درحال صلح و صفا دادن فامیل و اقوام و کاری بود. چیزهای خیلی زیادی از او یاد گرفتم.
این بازیگر خاطرنشان کرد: مادربزرگم خیلی مهربان و باصفا بود و خیلی راحت گذشت می کرد. وقتی او دار فانی را وداع گفت، خیلی بد شد و توازن خانواده بهم ریخت. بعد هم که مادر خودم؛ هر چه در زندگی دارم از مادرم است.
نظری ضمن اشاره به پویش برنامه در خصوص آزادسازی بانوان زندانی و فعالیتهایی که خودش در این حوزه داشته، تصریح کرد: وقتی مادر در خانه نباشد، انگار مدیریت خانواده بهم می ریزد. خود من هم کار بیرون داشتم و هم کار خانه و ناچار بودم با برنامه ریزی به هر دو برسم.
وی ضمن اشاره به چک های بی محلی که موجب حبس کشیدن بانوان شده، افزود: در فرآیند ای که ما برای آزادی زندانیان طی می کردیم، بعضی خانم ها متاسفانه به نیت پشتیبانی از همسرشان پشت چکی را امضا کرده و گرفتار شده بودند، در حالیکه اصلا قوانین را نمی دانستند. ای کاش اگر چیزی را نمی دانیم درباره اش سوال نماییم تا این چنین پیامدهایی گریبانگیرمان نشود.
نظری در حالیکه بغض کرده بود درباره خاطرات مادرانه خود اظهار داشت: اخلاقم این است که مادرها برایم خیلی مهم هستند. من بچه خیلی دوست داشتم، وقتی پسرم به دنیا آمد همزمان دانشجو بودم. باورتان نمی گردد وقتی مریض می شد، من امتحان داشتم، پاشویه اش می کردم و خودم هم طاقت نمی آوردم و حالم بد می شد اما درسم را خواندم. عاشق بچه ام هستم و احساس می کنم عشقی که مادربزرگم و مادرم به من داده اند من هم به پسرم می دهم.
بازیگر «خانه به دوش» تصریح کرد: همیشه احساس می کنم او هیچ وظیفه ای ندارد که کارهای مرا جبران کند، چون من با عشق این کار را کرده ام و اصولا آدمی هستم که دنبال جبران نیستم. من اگرکسی را دوست داشته باشم دنبال ترازو گذاشتن نیستم که یک کیلو محبت کرده ام و باید یک کیلو محبت ببینم! من عاشق بچه ام و اگر بچه دار نمی شدم حتما از پرورشگاه بچه می آوردم. دیدن قد کشیدن بچه خیلی جذاب است و آدم مقیاس کوچکی از خلق شدن را می بیند.
نظری در پاسخ به پورابراهیم که به موضوع فراموش کردن سختی های بچه داری و مادر شدن باردیگر اشاره می کرد، اظهار نمود: مادر بودن سخت اما شیرین است. هر لحظه که بچه ات را می بینی خداراشکر می کنی به این مقام رسیده ای و مادر چنین بچه ای هستی.
منبع:

1400/11/02
23:57:51
5.0 / 5
508
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴