سرپرست تالار هنر ارائه شد

سرپرست تالار هنر ارائه شد

با حکم قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، جلیل رفیعی بعنوان سرپرست تالار هنر انتخاب شد.


به گزارش راستابلاگ به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، روز گذشته، دوشنبه 22 آذر ماه طی مراسمی با حضور مهدی ابدالی معاون اداره کل هنرهای نمایشی، حسین موذن مدیر تالار هنر و کارمندان مجموعه؛ جلیل رفیعی نویسنده و کارگردان تئاتر بعنوان سرپرست تالار هنر معرفی و از زحمات حسن موذن مدیر پیشین این مجموعه، تقدیر و تشکر شد.
در حکم قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی خطاب به جلیل رفیعی آمده است:
تالار هنر بعنوان یکی از اصلی ترین سالن های تخصصی تئاتر کودک و نوجوان نقش موثری در تولید و اجرای آثار نمایشی مناسب برای این گروه سنی دارد. توجه به کودکی و آفرینشگری رویا و خیال برای بچه های این سرزمین امری بسیار پراهمیت است و نظر به تجربه و شایستگی ارزشمند جنابعالی در عرصه تئاتر کودک و نوجوان به باعث این حکم بعنوان «سرپرست تالار هنر» منصوب می شوید.
بدیهی است توجه به بیانیه گام دوم انقلاب موردنظر مقام معظم رهبری، تعامل سازنده با مجموعه اداره کل و رعایت قوانین و مقررات اداری از جنابعالی موردانتظار می باشد.
امید می رود در سایه الطاف خداوند مهربان و با همکاری هنرمندان پرکار تئاتر کودک ونوجوان و همکاران مجموعه شاهد رشد و بالندگی بیشتر از پیش فعالیت تالار هنر و روزهای امیدبخش تئاتر کودک و نوجوان باشیم.
جلیل رفیعی، نویسنده و کارگردان، دانش آموخته مقطع کارشناسی رشته بازیگری از دانشکده هنرهای زیبا و کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده سینما وتئاتر است. وی در چند آموزشگاه آزاد، مدرس تئاتر است. رفیعی پیش از این کارشناس رسمی تئاتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کارشناس تئاتر استان یزد، مسئول امور هنری شهرستان یزد، مسئول امور سینمایی و سمعی بصری وزارت فرهنگ و ارشاد استان یزد بوده است.منبع:

1400/09/23
11:51:21
5.0 / 5
881
تگهای خبر: تخصصی , سینما , فرهنگ , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲