رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی:

ایسنا به بصیرت افزایی در جامعه کمک می نماید

ایسنا به بصیرت افزایی در جامعه کمک می نماید

به گزارش راستابلاگ آذربایجان شرقی رییس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی اظهار داشت: خبرگزاری ایسنا به بصیرت افزایی در جامعه کمک می نماید.


دکتر جعفر محسنی روز سه شنبه، 16آذرماه، در مراسم بیست و دومین سالگرد تاسیس خبرگزاری ایسنا، اظهار نمود: امروز زادروز رسانه ای است که توانسته در جایگاه خود به بصیرت افزایی در جامعه کمک نماید. کسانی که بصیرت دارند با افرادی که ندارند هم چون افراد بینا و نابینا تفاوت داشته و این امر افتخاری برای ایسنا است.
به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: انقلاب فرهنگی اسلامی توفیقی شد که بنا بر نظر امام (ره)، دانشگاه‌ ا در امتداد تحقق اهداف این انقلاب، نیاز به کار جهادی داشته باشد.
وی افزود: جهاد دانشگاهی در طول سالهای قبل نشان داد که به تنهایی توانایی عمل به این وظیفه مهم را داشته و در نهایت در ۱۶ آذر سال ۷۸ یکی از زبانان گویای کشور یعنی خبرگزاری ایسنا را تاسیس کرد.
محسنی اظهار داشت: این خبرگزاری همزمان با روز دانشجو و سالروز شهادت چند تن از دانشجویان در مقابل استکبار و ظلم پا به عرصه وجود گذاشت و این امر موجب شد تا اطلاع رسانی در کنار گرامیداشت یاد و خاطره شهدا جزو وظایف جهاددانشگاهی باشد.
وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی و ایسنا با تمام توان در امتداد شفاف سازی مسائل فعالیت نموده و عملکرد این خبرگزاری سبب شده تا مورد اعتبار تمامی رسانه های بین المللی قرار گیرد.
وی ادامه داد: خبرگزاری های ایسنا و ایکنای آذربایجان شرقی، مایه افتخار استان و کشور بوده و در رتبه بندی های کشوری همیشه در میان پنج خبرگزاری اول قرار دارند.
رییس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تولید خبر کار آسانی نبوده و دستیابی به این رتبه نیز جزو افتخارات ما است، اظهار داشت: مقام معظم رهبری در سخنان خود به اهمیت نقش رسانه و مدیریت فضای مجازی تاکید داشته و یکی از افتخارات ما این است که خبرگزاری های ایسنا و ایکنا در زمینه فضای مجازی نیز فعال است که این امر رسالت ما را سنگین تر می کند.
وی اشاره کرد: خبرنگاران ایسنا با تمام توان و کمترین انتظارات از حوادث طبیعی زلزله و سیل گرفته تا حوادث غیرطبیعی همیشه پا به پای مسئولان حضور دارند و به پوشش مسائل جامعه مشغول هستند.1400/09/17
00:43:11
5.0 / 5
672
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳