برای شركت در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی؛

رییس جمهور دوشنبه به دانشگاه تهران می رود

رییس جمهور دوشنبه به دانشگاه تهران می رود

رییس ستاد اجرائی مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور با تاکید بر اینکه رییس جمهور دوشنبه هفته آتی برای شروع سال تحصیلی دانشگاه ها به دانشگاه تهران می رود اظهار داشت: این مراسم بصورت حضوری و با رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام خواهد شد.


دکتر عباس قنبری در گفتگو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر در مورد جزئیات برگزاری مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاه‌ ا و موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور اظهار داشت: به منظور برگزاری این مراسم، ستاد اجرایی برنامه شروع سال تحصیلی دانشگاهها تشکیل شده و مقرر است آیت الله رئیسی رئیس جمهو، ر دوشنبه هفته آینده (19 مهرماه) به منظور برگزاری این مراسم در تالار علامه امینی دانشگاه تهران حاضر شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه شروع سال تحصیلی دانشگاهها هر سال به صورت نمادین برگزار می شود، اظهار داشت: سال قبل به علت شیوع کرونا این برنامه به صورت مجازی در دانشگاه تهران برگزار شد، اما سال جاری رئیس جمهور به صورت حضوری در دانشگاه حضور پیدا خواهد نمود.

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه تهران، تصریح کرد: در مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و آموزش پزشکی تعداد کمی از مسؤلان دو حوزه وزارت علوم و وزارت بهداشت، اساتید و دانشجویان دو دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران حاضر خواهند بود.
دکتر قنبری تصریح کرد: بر مبنای تاکید وزارت بهداشت، این برنامه با رعایت پروتکلهای بهداشتی و با حضور تعداد کمی از افراد برگزار می گردد و روسای دو دانشگاه تهران وعلوم پزشکی تهران وزیر علوم و بهداشت، همچون سخنرانان مراسم دوشنبه هفته آینده خواهند بود.
رئیس ستاد اجرایی مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاهها همینطور تصریح کرد: در مراسم سال جاری یک استاد به نمایندگی از اساتید دانشگاه ها و یک دانشجو هم به نمایندگی از دانشجویان کشور درحضور رئیس جمهور سخنرانی خواهند کرد که بعد از آن در انتها مراسم رئیس جمهور به ایراد سخنرانی می پردازد.
دکتر قنبری در انتها تصریح کرد: در مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و آموزش پزشکی حدود 26 نفر از کنکوری های برتر در وزارت خانه های علوم وبهداشت و همینطور برترین های شاهد وایثارگر با حضور رئیس جمهور موردتقدیر قرارخواهند گرفت.1400/07/13
23:19:48
5.0 / 5
1134
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان راستابلاگ