اطلاعیه دانشگاه صنعتی امیرکبیر درمورد واکسیناسیون

اطلاعیه دانشگاه صنعتی امیرکبیر درمورد واکسیناسیون

به گزارش راستابلاگ پیرو ادامه اجرای طرح واکسیناسیون در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، این دانشگاه اطلاعیه ای را در این خصوص منتشر نمود.به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، پیرو ادامه اجرای طرح واکسیناسیون در دانشگاه‌ نعتی امیرکبیر طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده مورخ 11 و 12 مهرماه 1400، موارد ذیل به اطلاع دانشگاهیان عزیز می رسد: محل واکسیناسیون، پارکینگ گنبد سبز دانشگاه بوده و واکسن های موجود طی این دو روز شامل سینوفارم و برکت هستند. پذیرش صرفا با دریافت نوبت از راه سامانه جامع واکسیناسیون دانشگاه به آدرس اینترنتی vaccine.aut.ac.ir (از ساعت ۸ بامداد روز شنبه مورخ 10 مهرماه) امکان پذیر خواهد بود. بدیهی است بدون دریافت نوبت از سامانه مذکور، به هیچ وجه امکان پذیرش وجود ندارد.

گروه مشمولین برای هفته جاری شامل اساتید، کارمندان، دانشجویان، فارغ التحصیلان و سایر افرادی که دوز اول را در دانشگاه تزریق کرده اند، است. همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر در روز واکسیناسیون الزامی است. افرادی که دوز اول را در دانشگاه امیرکبیر تزریق کرده اند، حتما بایستی کارت واکسیناسیون مربوطه را همراه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با عنایت به این که سامانه طراحی شده اجازه ثبت واکسیناسیون خارج از ساعت مقرر نوبت دهی را نمی دهد، خواهشمند است رأس ساعت در ارتباط با نوبت خود در محل واکسیناسیون حاضر باشید. در صورت داشتن هرگونه علائم مشکوک به کرونا از رجوع جهت واکسیناسیون خودداری کرده و حداقل ۶ هفته بعد از بهبودی کامل، برای واکسیناسیون اقدام کنید.منبع:

1400/07/09
21:52:18
5.0 / 5
718
تگهای خبر: اینترنت , دانشگاه‌
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴