حفظ فرهنگ و آثار دفاع مقدس خدمت بزرگی به نسل های آینده ایران اسلامی است

حفظ فرهنگ و آثار دفاع مقدس خدمت بزرگی به نسل های آینده ایران اسلامی است

فرهنگ دفاع مقدس و دستاوردهای عزت آفرین این دوره از تاریخ معاصر باید برای روایت به نسل های متمادی حفظ شود و این امر مهم ارزش هرگونه مجاهدت و تلاش شبانه روزی را دارد.


به گزارش راستابلاگ به نقل از روابط عمومی و موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مهدی شریفیان نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در مورد لزوم بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: تاریخ ملت ما پر است از دوره هایی که مردم غیور ایران در مقابل تجاوز بیگانگان قد علم کرده و با تاکید بر باورها و اعتقادات و آرمان های ملی و دینی خود توانسته از آزمون های سربلند عزت و مردانگی سربلند بیرون بیاید و دفاع مقدس ما در مقابل حملات گروه بزرگی از متجاوزین از پرافتخار ترین این دوران هاست.
وی ادامه داد: فرهنگ دفاع مقدس و دستاوردهای عزت آفرین این دوره از تاریخ معاصر باید برای روایت به نسل های متمادی حفظ شود و این امر مهم ارزش هرگونه مجاهدت و تلاش شبانه روزی را دارد و نسل های آینده نیز می توانند از جوشان معنوی فرهنگ ایثار و مقاومت بهره مند شوند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اشاره کرد: هفته دفاع مقدس را باید گرامی داشت چونکه یادآور شروع یک دوره بزرگ در زندگی و تاریخ مردمان این سرزمین است و ملت ایران مسیر جدیدی از مقاومت را در این ایام در عرصه منطقه ای و بین المللی بنا نهادند که تا امروز شاهد شکوفایی و بالندگی و رونق جریان مقاومت در این راه هستیم.
او در آخر کوشش برای حفظ آثار و فرهنگ دفاع مقدس را بسیار مهم ارزیابی کرد و بر ضرورت تقویت مجموعه هایی مثل باغ موزه دفاع مقدس و نقش آن در جمع آوری و حفاظت از آثار متعالی دفاع مقدس اصرار کرد.1400/07/01
11:46:53
5.0 / 5
877
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳