تداوم محدودیت فعالیتهای پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس

تداوم محدودیت فعالیتهای پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس

با بیان دانشگاه تربیت مدرس، محدودیت های فعالیتهای پژوهشی در این دانشگاه تا ۳۰ مرداد ماه ادامه دارد.


به گزارش ایسنا، با عنایت به وخامت اوضاع کشور در شیوع سویه کرونا دلتا، کلیه فعالیت ها و محدودیت های کرونایی کشور در وضعیت جدیدی قرار گرفته است.
بنا بر اعلام معاونت پژوهشی دانشگاه‌ ربیت مدرس، محدودیت های فعالیتهای پژوهشی در این دانشگاه هم تا تاریخ ۳۰ مرداد ماه تداوم دارد.
بر این اساس، از آنجائیکه فعالیتهای پژوهشی شرایط سطح ۴ قرار می گیرد، فعالیت آزمایشگاه ها طبق سطح بندی اعلام شده مدیریت می شود.
به این ترتیب، فعالیتهای پژوهشی بسیار خاص و ضروری به تشخیص کمیته ایمنی دانشکده ها در حداقل زمان جمع بندی و متوقف اعلام شده است.
با عنایت به این شرایط، آن دسته از دانشجویانی که با اعمال محدودیت ها از فعالیتهای پژوهشی میدانی و آزمایشگاهی محروم می شوند، دانشگاه به صورت متناسب افزایش مهلت تحصیل بدون احتساب در سنوات آموزشی و خوابگاهی و سایر موارد مرتبط، برای آنها لحاظ می کند.
فعالیتهای پژوهشی، آزمایشگاهی و حضور دانشجویان و پژوهشگران در دانشگاه تربیت مدرس هم مشمول پروتکلهای ابلاغ گردیده به دانشگاه توسط مراجع ذی ربط است.
گفتنی است وضعیت سطح ۴، (اعلام وضعیت اخطار قرمز از جانب ستاد ملی کرونا) شامل محدودیت کامل و توقف تمامی فعالیت ها در سطح دانشگاه است و ورود به آزمایشگاه به صورت محدود و صرفاً به منظور رسیدگی موجودات زنده و تعمیر و نگهداری تانک های ازت و فریزرها است.
منبع:

1400/05/28
13:23:19
5.0 / 5
424
تگهای خبر: دانشگاه‌
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲