رقابت علمی کنز نوآوران جهان اسلام را به چالش دعوت کرد

رقابت علمی کنز نوآوران جهان اسلام را به چالش دعوت کرد

دومین دوره رقابت علمی کنز برگزار می گردد تا دستاوردهای علمی و راه کارهای نوآورانه بین المللی جهان اسلام پاسخ گوی نیازها شود.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، دومین دوره رقابت علمی کنز سال ۱۴۰۰ توسط بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام می شود. همه دانشگاهیان، دانشجویان و نوآوران زیر ۴۵ سال جهان اسلام دعوت هستند تا دستاوردهای علمی و راه کارهای نوآورانه خودرا در این رویداد ارائه نمایند.
این رویداد جهانی در محورهای «اقتصاد بانکداری و تامین مالی»، «انرژی، آب و محیط زیست»، «فناوری اطلاعات و ارتباطات»، «سلامت و فناوری های پزشکی»، «حمل ونقل» و «معدن و صنایع معدنی» برگزار می شود.
شرکت کنندگان در آن تا اول شهریورماه سال جاری فرصت دارند تا دستاوردهای علمی خودرا در بخش آزاد رویداد یا در پاسخ به چالش های تعریف شده توسط نهادهای داخلی و بین المللی در قالب یک ویدئوی ۳ تا ۵ دقیقه ای ارایه کنند. این دستاوردها می تواند در قالب ایده، مقاله، کتاب، نمونه اولیه محصول یا محصول جدید باشد.
به نقل از معاونت علمی، رقابت علمی کنز نه فقط یک رقابت، بلکه بازاری است که دانشمندان، پژوهشگران و نوآوران جوان می توانند مشتریانی فراتر از مرزهای کشور خود برای دستاوردهای علمی شان بیابند و جوایزی چون کمک هزینه فرصت مطالعاتی به ارزش ۲ هزار دلار، امتیاز ویژه برای بهره مندی از پلت فرم های شبکه سازی بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) و غیره دریافت نمایند.1400/05/11
20:18:08
5.0 / 5
894
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴