اختصاص مهلت مجدد برای ثبت نام آزمون ارشد پزشكی

اختصاص مهلت مجدد برای ثبت نام آزمون ارشد پزشكی

راستابلاگ: با بیان مرکز سنجش آموزش پزشکی، برای داوطلبانی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد نشده اند، مهلت مجددی در نظر گرفته شده و این داوطلبان می توانند از ساعت ۱۰ بامداد لغایت ۱۸ عصر امروز چهارشنبه۳۰ تیر ماه بعد از تکمیل فرم خود اظهاری و ویرایش معدل، کارت خویش را از سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir دریافت نمایند.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، مرکز سنجش آموزش پزشکی طی اطلاعیه ای اعلام نمود که آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ در زمان مقرر یعنی در ایام پنجشنبه ۳۱ تیر و جمعه اول مردادماه ۱۴۰۰ در حوزه های امتحانی تعیین شده برگزار می گردد. آزمون نوبت بامداد از ساعت ۷: ۳۰ و آزمون نوبت عصر راس ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.
با عنایت به تعطیلی و شرایط کنونی استان تهران، با مراجع ذیربط مکاتبه شده تا داوطلبان سطح استان با عرضه کارت ورود به جلسه، بتوانند در محل حوزه خود حضور یابند.
به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، پیش از این روز یکشنبه ۲۷ تیرماه بعنوان آخرین فرصت دریافت کارت ورود به حلسه آزمون کارشناسی ارشد رشته ھای گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ تعیین شده بود که با تصمیم مسؤلان مهلت مجددی برای دریافت کارت آزمون درنظر گرفته شد.
داوطلبان جهت دریافت کارت در مرحله اول باید به رفتن به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir کد رهگیری خویش را وارد کنند و ابتدا فرم خود اظهاری کرونا را تکمیل و تایید کند. این فرم فقط در زمان فعال بودن سامانه جهت دریافت کارت، فعال است.
انتخاب رشته محل کلیه داوطلبان مجاز در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در ایام ۲۳ تا ۲۶ مردادماه انجام می شود و اسامی نهایی پذیرفته شدگان به همراه کارنامه نهایی آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۰ اعلام می شود. ثبت نام پذیرفته شدگان در دانشگاه‌ ا اواخر شهریور ماه از راه سامانه دانشگاه محل پذیرش انجام می شود.
منبع:

1400/04/30
11:27:57
5.0 / 5
1242
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴