انتشار جدول پخش اجراهای برخط ماه و نوا 2

انتشار جدول پخش اجراهای برخط ماه و نوا 2

برنامه کامل اجراهای پنجمین دوره کنسرتهای آنلاین «برخط ماه و نوا ۲» منتشر گردید.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، برنامه کامل اجراهای پنجمین دوره کنسرتهای آنلاین «برخط ماه و نوا ۲» که در بستر پلت فرم های مختلف پیش روی مخاطبان قرار می گیرد، منتشر گردید. بر این اساس ۱۲ گروه موسیقی در بخش های موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک غربی در این برنامه حضور دارند‎.
با عنایت به شرایط بیماری کرونا و محدودیت های حضور مخاطبان در سالن های اجرای موسیقی و به سبب همراهی با مصوبات ستاد ملی کرونا، اجراهای این برنامه ها مجازی پخش می شود.
بر همین اساس، صفحات مجازی انجمن موسیقی ایران، بنیاد رودکی و یک پلت فرم دیگر وابسته به بخش خصوصی (هفدانگ) بعنوان بسترهای پخش مجازی معرفی شده اند و مخاطبان می توانند بر مبنای زمانبندی مشخص شده در جدول، به صورت مجانی اجراها را مشاهده کنند.
این مجموعه از اجراها به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار می گردد.
این فصل از برنامه ها در سه دوره توسط انجمن موسیقی ایران برنامه ریزی و به صورت ماهیانه اجرا خواهد شد. گونه های مختلف موسیقی همچون موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی در این دوره در جدول برنامه ها گنجانده شده اند تا از حداکثر ظرفیت هنرمندان موسیقی در سه دوره برگزاری استفاده گردد.
مجموعه کنسرتهای آنلاین در ماه های خرداد، تیر و مرداد ۱۴۰۰ طبق جدول های اجرایی پخش خواهند شد.
منبع:

1400/04/26
21:27:59
5.0 / 5
1099
تگهای خبر: دستگاه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳