راه اندازی سامانه تمام الكترونیك پذیرش ایده از ثبت تا داوری در زمینه معدن

راه اندازی سامانه تمام الكترونیك پذیرش ایده از ثبت تا داوری در زمینه معدن

راستابلاگ: سامانه تمام الکترونیک مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) در امتداد ثبت، غربالگری و ارزیابی ایده های در رابطه با بخش معدن و صنایع معدنی افتتاح شد.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، در سامانه تمام الکترونیک مرکز نوآوری ایمینو می توان ایده های خام و ایده های دارای حداقل محصول قابل قبول را ثبت نمود و در معرض غربالگری و ارزیابی کارشناسان و داوران متخصص سازمان توسعه و نوآوری معادن و صنایع معدنی قرار داد.
این سامانه امکان معرفی محصول و ایده ها را به بازارهای بالقوه نیز خواهد داشت و با همکاری مرکز IT سازمان ایمیدرو با هدف بسط و گسترش خدمات دولت الکترونیک طراحی و پیاده سازی شده است، ضمن آنکه ایده پردازان با ثبت ایده هایشان مرجعی برای حفظ مالکیت معنوی از ایده هایشان را در اختیار دارند؛ چونکه زمان دقیق ثبت مشخص شده و در معرض معرفی به متخصصان این حوزه قرار خواهد گرفت.
در این سامانه تمامی مراحل ثبت، غربالگری و ارزیابی و حتی بازخورد داوران بوسیله پلت فرم های مختلف اطلاع رسانی در اختیار ایده پردازان قرار خواهد گرفت و پروسه تشریح و رفع نقصها و تعامل ایده پردازان با کارشناسان و متخصصان و حتی امتیازدهی ایده ها بوسیله این پلت فرم قابل اجرا و ملاحظه است.
این سامانه به ایده پردازان کمک خواهدنمود تا جهت تبدیل ایده به مدل کسب وکار به دنبال بررسی و سازمان دهی چه اطلاعاتی باشند.
همین طور فعالان و کارشناسان، مربیان و یا مشتاقان دنیای معادن و صنایع معدنی را ساماندهی و به یکدیگر متصل خواهدنمود. از سویی در این سامانه می توان در زمینه های اکتشاف، استخراج، متالورژی و فرآوری، محیط زیست و زیرساخت و فناوری های صنعت چهار و نوین وابسته به هرکدام از بخش ها را بصورت مجزا ثبت ایده کرد.
به نقل از شبکه ایمینو، در این پلت فرم ایده های مشابه برای ایده پردازان نمایش داده شده و به صورتی به اصلاح ایده هایشان کمک خواهدنمود.
منبع:

1400/04/12
17:11:07
5.0 / 5
1021
تگهای خبر: خدمات , سازمان , صنایع , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱