آغاز سفرهای بدون قرنطینه بین سنگاپور و هنگ كنگ

آغاز سفرهای بدون قرنطینه بین سنگاپور و هنگ كنگ

به گزارش راستابلاگ بزودی امکان سفر بدون قرنطینه برای مسافران بین سنگاپور و هنگ کنگ فراهم می شود.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا و به نقل از بی بی سی، برنامه آغاز سفرهای بدون قرنطینه بین سنگاپور و هنگ کنگ که قرار بود در ماه نوامبر به اجرا گذاشته شود اما به علت افزایش ناگهانی آمار مبتلایان به ویروس کرونا در هنگ کنگ، به تعویق افتاده بود از بیست و ششم «می» اجرا می گردد.
انتظار می رود آغاز سفرهای بدون قرنطینه بین هنگ کنگ و سنگاپور رونق در حوزه گردشگری را به دنبال داشته باشد. در دو هفته نخست این سفرهای بدون قرنطینه، پروازهای بین دو مقصد محتاطانه و با یک پرواز در روز به هر یک از این مقاصد آغاز خواهد شد. حداکثر مسافران در هر یک از پروازها ۲۰۰ نفر خواهند بود.
هفته گذشته هم سفرهای بدون قرنطینه بین نیوزیلند و استرالیا شروع شد و به نظر می آید با عنایت به تعداد پروازها در ایام اولیه، سفرهای بدون قرنطینه بین هنگ کنگ و سنگاپور محتاطانه تر از سر گرفته خواهد شد.
تمام مسافرانی که از هنگ کنگ سفر می کنند باید واکسینه شده باشند و مسافران هر دو مقصد باید سه روز قبل از سفر و هنگام ورود به مقصد آزمایش کرونا انجام دهند.
مقام های هنگ کنگ و سنگاپور مشتاق از سرگیری فعالیتهای گردشگری هستند چونکه گردشگری این دو مکان قبل از شیوع کرونا به شدت به توریستهای خارجی متکی بود.
در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ شمار مسافران خارجی سنگاپور در مقایسه با همین بازه زمانی در سال ۲۰۱۹ با ۸۱.۲ درصد کاهش همراه بود. شرکتهای هواپیمایی بزرگ هنگ کنگ و سنگاپور هم در دوران کرونا مشکلات بزرگی را تجربه کردند.
شرکتهای هواپیمایی سنگاپور در سال ۲۰۲۰ با ۹۷.۶ درصد کاهش مسافر مواجه گشتند.
منبع:

1400/02/06
13:48:21
5.0 / 5
1120
تگهای خبر: سفر , شركت , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴