امروز، آخرین فرصت ثبت نام دكتری بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیر

امروز، آخرین فرصت ثبت نام دكتری بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیر

راستابلاگ: مهلت تمدید شده برای ثبت نام دکتری بدون آزمون( استعدادهای درخشان) سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی امروز آخر می یابد.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، بر این اساس، پذیرش دانشجویان استعداد درخشان برای مقطع دکتری در رشته های برق، عمران، مکانیک، صنایع، نقشه برداری، هوافضا، کامپیوتر، مهندسی و علم مواد، فیزیک و ریاضی انجام می شود.
داشتن مدرک کارشناسی پیوسته با میانگین کل حداقل ۱۶، مدرک کارشناسی ارشد با میانگین کل حداقل ۱۷ (بدون احتساب نمره آخر نامه) وحداکثر زمان سپری شده از تاریخ دانش آموختگی ۲ سال( دانش آموختگان نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ و پس از آن) همچون شرایط عمومی پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان، ذکر شده است.
همچنین، دانش آموختگان و دانشجویان هر یک از مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه‌ ای آزاد اسلامی، پیام نور، جامع علمی کاربردی، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی، دوره های الکترونیکی و مجازی و نیمه حضوری و دانش آموختگان دانشگاه های خارج از کشور مجاز به عرضه درخواست نیستند.
دانشگاه خواجه نصیر، شرایط اختصاصی پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان در مقطع دکتری را شرکت در مصاحبه و کسب امتیاز قابل قبول از فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و غیره از کمیته های تخصصی اعلام نموده است.
علاوه بر این، عرضه نمره آزمون زبان قابل قبول حداکثر تا آخر نیمسال اول پذیرش در مقطع دکتری از دیگر شرایط اختصاصی پذیرش دانشجو اتعدادهای درخشان است.
این دانشگاه در مورد نحوه عرضه درخواست پذیرش هم اعلام نمود که ضروریست داوطلبان حائز شرایط بعد از مطالعه راهنمای ثبت نام حداکثر تا آخر روز شنبه مـورخ ۲۸ فروردین سال ۱۴۰۰، از راه سـامـانه جامـع دانشـگاهـی( گلستان) با ورود اطلاعات، و بارگذاری مدارک مورد نیاز، در محل های پیشبینی شده، مبادرت به ثبت نام نمایند.




منبع:

1400/01/28
10:02:59
5.0 / 5
994
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲