در كنگره سرداران و چهارهزار شهید منطقه ۱۷ تهران

رئیسی: دفاع از عدالت و ضدیت با تبعیض و فساد پیام شهداست

رئیسی: دفاع از عدالت و ضدیت با تبعیض و فساد پیام شهداست

راستابلاگ: رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: پیام شهدا، بندگی خداوند، دشمن شناسی و دشمن ستیزی، دفاع از حق و حقیقت، دفاع از عدالت، ضدیت با تبعیض و فساد و فقر، زندگی با شرافت و عزتمندانه و تسلیم دشمن نشدن است.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در بیست و یکمین کنگره سرداران و چهارهزار شهید منطقه ۱۷ تهران با اعلان اینکه نظر به وجه الله رمز بقا برای انسان می شود، اظهار داشت: شهید پیش از اینکه شهید باشد کریم است، چون کرامت روحیه ای است که در یک انسان سالک جلوه می کند و او اهل بخشش جان، مال، آبرو می شود و هرچه دارد برای رضای پرورگار بر طبق اخلاص می گذارد.
وی با اعلان اینکه شهدا برای همه ما پیام دارند، بیان کرد: پیام شهدا، بندگی خداوند، دشمن شناسی و دشمن ستیزی، دفاع از حق و حقیقت، دفاع از عدالت، ضدیت با تبعیض و فساد و فقر، زندگی با شرافت و عزتمندانه و تسلیم دشمن نشدن است.
رئیس قوه قضاییه خطاب به خانواده شهدا، اشاره کرد: امروز برکات عزیزان شما در منطقه برای بیدار شدن و بیدار کردن عالم بسیار نقش آفرین است.
رئیسی تبیین بیانات راهبری مقام معظم رهبری در روز عید مبعث در خصوص «جریان تواصی» در جامعه را برای همگان ضروری دانست و اضافه کرد: برگزاری کنگره شهدا جلوه حفظ زنجیره تواصی به صبر و تواصی به حق است.
رئیسی با اعلان اینکه پیام شهدا، «تواصی به حق و تواصی به صبر است»، اشاره کرد: در یادواره شهدا از حق خواهی، حق گرایی، دور کردن یاس از زندگی و همیشه ایستادگی و صبر و مقاومت سخن گفته می شود و پس از جلوه های مهم حفظ زنجیره تواصی به حق و تواصی به صبر است.
رئیس قوه قضاییه اشاره کرد: دشمن به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در مردم است ولی پیام شهدا به همه ما ایستادگی، امید و دیدن آینده ای بسیار روشن پیش پای ملت بزرگ ایران است.
رئیسی اشاره کرد: دشمن چهل سال است توطئه می کند و طبق اعتراف خودش کاری پیش نبرده است و بی شک به برکت خون مطهر شهدا، آینده بسیار روشن خواهد بود.
رئیس قوه قضاییه اضافه کرد: خیلی از مشکلات به برکت خون شهدا و به دست توانای این ملت شهیدزاده و جوانان برومند حل خواهد شد.
رئیسی در آخر از کوشش های دست اندرکاران برگزاری این کنگره قدردانی نمود.
منبع:

1399/12/22
20:42:04
0.0 / 5
673
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳