از سوی دانشگاه تهران صورت می گیرد

جشنواره ای برای تقدیر از پایان نامه های برتر با سوژه انقلاب اسلامی

جشنواره ای برای تقدیر از پایان نامه های برتر با سوژه انقلاب اسلامی

راستابلاگ: با همكاری معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، جشنواره علمی- فرهنگی پایان نامه ها و رساله های دانشجویی انجام می شود.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، این جشنواره به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با عنوان " چهل سال با انقلاب اسلامی در پایان نامه های دانشجویی" به منظور تقدیر از پایان نامه های برتر در حوزه انقلاب اسلامی برگزار می گردد.
ریشه های انقلاب اسلامی، تحولات انقلاب اسلامی در حوزه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، امنیتی نظامی و …، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بحران ها، چالش ها و فرصت های فراروی انقلاب اسلامی و بازتاب انقلاب اسلامی در سطوح منطقه ای و جهانی از محورهای اصلی این جشنواره است.
پایان نامه های ارسالی می بایست در فاصله سال های ۵۷ تا اختتام دی ماه ۹۷ باشد، آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰ بهمن است و علاقه مندان می توانند فرم و چكیده پایان نامه خودرا در یكی از كانال های @islamic_revolution40 در پیام رسان های سروش، ایتا و تلگرام بارگذاری كنند و اصل اثر را به صندوق پستی جشنواره به شماره ۱۸۶_۱۳۱۴۵ یا به نشانی الكترونیكی jutculture@gmail.com ارسال نمایند.
آثار دریافت شده بازگردانده نخواهند شد و شركت در این فراخوان برای كلیه فارغ التحیلان مقاطع كارشناسی ارشد و دكتری دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی كشور آزاد است.
علاقه مندان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۶۶۴۹۰۳۳۰ تماس بگیرند.1397/11/23
13:22:22
5.0 / 5
4547
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴