در پارك فناوری البرز صورت گرفت

ساخت دستگاه اتوماتیك ضدعفونی كننده دست

ساخت دستگاه اتوماتیك ضدعفونی كننده دست

راستابلاگ ساخت دستگاه اتوماتیك ضدعفونی كننده دست


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، مهندس مهدی فدوی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز با بیان این خبر اظهار داشت: دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست شرکت ما محصولی بسیار کاربردی است که در جهت مبارزه با ویروس کرونا و افزایش سطح سلامت جامعه طراحی و ساخته شده است. این محصول بر اساس رعایت پروتکل های بهداشتی و اصل فاصله گذاری اجتماعی طراحی شده که کاربر بدون احتیاج به تماس فیزیکی با دستگاه می تواند جهت ضد عفونی کردن دستان خود از آن بهره مند شود. از این محصول می توان در بیمارستان ها، کلینیک های پزشکی، فروشگاه ها، سازمان ها و ادارات، مؤسسات آموزشی، هتل ها و رستوران ها، بانک ها، کارخانجات صنعتی و مساجد بهره برد.

وی با اشاره به اینکه از دیگر مزایای استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیک دست کنترل و صرفه جویی در مصرف مواد ضدعفونی کننده است، تصریح کرد: حسگر الکترونیکی دقیقی در این دستگاه تعبیه شده است که در زمان آوردن دست ها در محفظه تعبیه شده فرمان پاشش را به اجزای دیگر صادر می کند که این امر سبب صرفه جویی و کاهش مصرف مواد ضدعفونی کننده می شود و همینطور کاربر را از برقراری تماس فیزیکی با دستگاه بی نیاز می کند.

مهندس فروی به مشخصات فنی این دستگاه اشاره نمود و اظهار داشت: حسگر الکترونیکی بسیار دقیق، ضدعفونی کردن دست بدون احتیاج به تماس با دستگاه، کاهش زباله های بیمارستانی و آزمایشگاهی، صرفه جویی بسیار بالا در هزینه ها به واسطه صرفه جویی در مواد ضدعفونی، طراحی منحصر به فرد و زیبا، کم صدا و کم مصرف و کاربری بسیار ساده و گارانتی ۶ ماه و خدمات بعد از فروش از خصوصیت های این دستگاه است.

وی توضیح داد: یک مخزن ۱۵۰۰ سی سی در این دستگاه در نظر گرفته شده است که می توان انواع مایع های ضدعفونی را در آن مورد استفاده قرار داد که به صورت میانگین با هر بار شارژ کامل مخزن تا دو هزار پاشش می توان از آن دریافت کرد. همینطور پمپ و تجهیزات الکترونیکی به کار رفته در این دستگاه امکان استفاده متناوب و با کمترین صدایی از این دستگاه را فراهم آورده است.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه از خصوصیت دیگر این محصول طراحی زیبا و منحصر به فرد آن است، اظهار داشت: این دستگاه همینطور ظاهر بسیار زیبا به محیط عرضه می دهد، طراحی کم حجم و زیبا و تعبیه ال ای دی های مختلف در بدنه دستگاه از جلوه های طراحی این محصول است.

بر مبنای اعلام وزارت علوم، وی ادامه داد: کاربری این دستگاه بسیار ساده است و تنها کافیست که فرد دستان خویش را به زیر مکان تعبیه شده ببرد تا مواد ضدعفونی بر روی سطح دست ها به صورت اتوماتیک و بدون احتیاج به لمس دستگاه پاشیده شود.

منبع:

1399/07/19
11:19:17
5.0 / 5
1591
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱