اعلام جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان دكتری دانشگاه شاهد

اعلام جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان دكتری دانشگاه شاهد

به گزارش راستابلاگ جزئیات و نحوه مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمركز دكتری تخصصی سال 99 دانشگاه شاهد از جانب معاونت آموزشی این دانشگاه اعلام گردید.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌ اهد ضمن تشریح جزئیات و نحوه مصاحبه مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی برای معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال 99 اعلام نمود که داوطلبانی که نمره حد نصاب دانشگاه شاهد را در آزمون مرحله اول کسب کرده اند و از جانب سازمان سنجش آموزش کشور برای شرکت در مصاحبه علمی(بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری و مصاحبه علمی و سنجش عملی) و بررسی صلاحیت های عمومی به دانشگاه شاهد معرفی شده اند پیش از ثبت نام اطلاعیه ای که در این حوزه انتشار یافته است را مطالعه کنند.
داوطلبان چند برابر ظرفیت معرفی شده به دانشگاه شاهد موظف می باشند مدارک و مستندات مورد نیاز جهت تشکیل پرونده الکترونیکی را تا 28 شهریور ماه جاری به ایمیل های مندرج اطلاعیه ارسال نمایند.
در صورت نقص مدارک، کارشناس دانشکده مراتب را از راه پاسخ به ایمیل داوطلب حداکثر تا یک روز پس از دریافت ایمیل اعلام می کند و داوطلب موظف است حداکثر طی یک روز و پیش از اتمام موعد مشخص شده، نقصها مربوط را از راه پاسخ مجدد به ایمیل دانشگاه برطرف کند. در صورت نقص مدارک مورد نیاز، داوطلب به مرحله مصاحبه علمی معرفی نمی گردد و عواقب ناشی از آن متوجه شخص داوطلب است.
مصاحبه علمی در دانشگاه شاهد به صورت غیر حضوری و از راه نرم افزار ادوبی کانکت (adobe connect) و بر مبنای زمان بندی دانشگاه انجام می شود که زمان بندی مذکور در اطلاعیه ای دیگر اطلاع رسانی خواهد شد.
بدیهی است که انجام مصاحبه علمی برای هر رشته یا گرایش صرفاً در تاریخ و زمان های مشخص شده برای آن رشته یا گرایش امکان پذیر است و عدم شرکت در مصاحبه به منزله انصراف تلقی می شود و متعاقباً هیچگونه اقدامی در این خصوص صورت نمی گیرد.
به منظور احراز هویت، داوطلبان موظف می باشند دوربین (وب کم) خویش را در طول زمان مصاحبه روشن نگه دارند. ازاین رو داوطلبان ضمن کنترل تجهیزات ارتباطی خود از قبیل میکروفون و دوربین، در مورد مکان حضور مصاحبه هم توجه لازم را مبذول کرده و در محیطی مناسب در جلسه مصاحبه حضور پیدا کنند. رعایت پوشش اسلامی برای برادران و خواهران الزامی است.
داوطلبان موظف می باشند در روز مصاحبه کلیه مدارک و مستندات خویش را به همراه داشته باشند تا در صورت احتیاج به رویت کمیته مصاحبه کننده برسانند. شرکت در هر دو مرحله (مصاحبه علمی و مراحل بررسی صلاحیتهای عمومی) الزامی است و عدم شرکت در هر مرحله به منزله انصراف تلقی می شود و متعاقباً هیچ گونه اقدامی در این خصوص صورت نمی گیرد.
ازاین رو مراحل بررسی صلاحیت های عمومی به صورت حضوری بوده که زمان و مکان و شرایط آن متعاقبا در وبسایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.
منبع:

1399/06/25
13:08:47
5.0 / 5
1626
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان راستابلاگ