جزئیات پشتیبانی از پایان نامه های حوزه مهاجرت‎های بین المللی

جزئیات پشتیبانی از پایان نامه های حوزه مهاجرت‎های بین المللی

راستابلاگ: از طرف رصدخانه مهاجرت ایران از پایان نامه و رساله های تحصیلات تكمیلی در رابطه با حوزه  مهاجرت های بین المللی حمایت مالی و پژوهشی می شود.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، رصدخانه مهاجرت ایران وابسته به پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه‌ نعتی شریف از پایان نامه و رساله های تحصیلات تکمیلی در رابطه با حوزه مهاجرت های بین المللی در زمینه های "جابجایی تحصیلی دانشجویان"، "مهاجرت های کاری و اقتصادی"، "مهاجرت های الزامی و پناهجوئی" و "مهاجرت های محیط زیستی و اقلیمی" حمایت مالی و پژوهشی می کند.
همین طور این رصدخانه از علاقه مندان جهت گذراندن دوره دستیاری (کارآموزی) پژوهشی در نیمسال دوم ۱۳۹۹ دعوت به همکاری کرده است.
دانشجویان و پژوهشگران رشته های "اقتصاد و مدیریت"، "علوم اجتماعی"، "جامعه شناسی"، "جمعیت شناسی و جغرافیای انسانی"، "علوم سیاسی و روابط بین الملل"، "سیاستگذاری و برنامه ریزی راهبردی"، "آمار و علوم داده"، "مهندسی صنایع" و دیگر رشته ها و گرایش های در رابطه با علاقه مندی های تحقیقاتی در زمینه مهاجرت های بین المللی می توانند در این فراخوان شرکت نمایند.
عنوان حمایت مالی حمایت پژوهشی ظرفیت حمایت مهلت ارسال درخواست رساله دکتری تا سقف ۸ میلیون تومان مشاوره پژوهشی همراه با دسترسی به آمار مهاجرتی ۴رساله دی ۹۹ پایان نامه کارشناسی ارشد تا سقف ۴ میلیون تومان مشاوره پژوهشی همراه با دسترسی به آمار مهاجرتی ۳ پایان نامه آذر ۹۹ کارآموز پرداخت کمک هزینه ماهیانه آموزش و پژوهش در حوزه مطالعات مهاجرتی همراه با ارائه گواهینامه اختتام دوره ۳ نفر شهریور ۹۹ بر حسب توانمندی و علاقه مندی افراد منتخب، امکان مشارکت و یا همکاری در انتشار مقالات علمی بین المللی و استخراج گزارش های تحقیقاتی میسر است. طبق بخشنامه هم نویسندگی پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه صنعتی شریف، حقوق مالکیت فکری مشارکت کنندگان در تهیه محصولات علمی تحت استانداردهای اخلاق حرفه ای رعایت خواهد شد.1399/06/07
13:49:02
5.0 / 5
1989
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱