بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس؛

فریاد مسلمانان و آزادی خواستار جهان تا آزادی قدس شریف ادامه خواهد یافت

فریاد مسلمانان و آزادی خواستار جهان تا آزادی قدس شریف ادامه خواهد یافت

راستابلاگ: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با صدور اطلاعیه ای، ضمن تجلیل از مبارزات رهایی بخش مردم فلسطین، از عموم مردم مقاوم و شریف ایران و همه ملت های مسلمان و آزادیخواه جهان دعوت كرد تا امسال در شرایط كرونایی جهان، پیام روز جهانی قدس را با بهره گیری از شیوه های جدید و متفاوت به گوش جهانیان برسانند.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، متن این پیام بدین شرح است:

بأسمه تعالی

روز جهانی قدس یادگار گراسنگ امام راحل عظیم الشان است که از دشمن شناسی آن عزیز فرزانه حکایت دارد. فتنه هایی که امروز در راه آزادی قدس شریف در کشورهای محور مقاومت به وجود آمده اند به درستی انتخاب صحیح رهبر کبیر انقلاب در هدف قرار دادن دشمن اصلی جهان اسلام و منطقه یعنی رژیم صهیونیستی را نشان میدهد.

در طول چهل سال ملت شریف ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان دادند به میراث امام راحل و پایه گذاری که از طرف ایشان در مورد روز جمعه آخر ماه رمضان بعنوان روز جهانی قدس اعلام شد، پایبند بودند و اساسا امسال هم این گونه خواهد بود.

در سال قبل همه شاهد بودند، راهپیمایی روز قدس در اقصی نقاط دنیا انجام شد و همین مسئله آثار و برکات خوبی هم در دنیا مقابل اسرائیل غاصب به همراه داشت و امسال هم در شرایط کرونایی جهان، پیام روز جهانی قدس به شکلی کاملا مشهود و برجسته اما با شیوه های جدید به گوش تمام دنیا خواهد رسید. بدون شک تجلیل از روز جهانی قدس، پیامدها و آثار ارزشمندی برای جهان اسلام، کشورهای منطقه و مستضعفین عالم خواهد داشت که یکی از آن پیامدها انسجام کشورهای اسلامی است.

تمامی حوادت و اتفاقات منطقه بر این گزینه تاکید دارند که فلسطین کماکان مسئله اصلی دنیای اسلام است و برمبنای همین واقعیت است که رهبر فرزانه انقلاب ایران حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) همچنان رژیم صهیونیستی را مشکل اصلی دانسته و مسلمانان را از هرگونه انحراف از این دشمن و مشغول شدن به خود برحذر می دارند.

اگر امروز بحث اول دنیا در مورد حوزه بهداشت و موضوع «کرونا» است، مسئله معنوی مردم دنیا نیز آزادی «فلسطین» است، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ضمن درود به روح پُر فتوح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای جبهه مقاومت خصوصاً سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تجدید پیمان با رهبر حکیم و فرزانه مان حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، تاکید می کند مبارزه با رژیم اشغالگر تا آزادی قدس شریف، آرمان انقلاب اسلامی مردم ایران است.

منبع:

1399/03/01
12:35:56
5.0 / 5
2604
تگهای خبر: سازمان , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳