اكران آنلاین آخرین داستان به دنبال تعطیلی سینماها در روسیه

اكران آنلاین آخرین داستان به دنبال تعطیلی سینماها در روسیه

به گزارش راستابلاگ اكران انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» در روسیه كه پیشتر قرار بود از اوایل سال جاری در سینماهای این كشور آغاز شود، به دنبال تعطیلی سینماها به علت مقابله با كرونا لغو شد و پخش این انیمیشن در سرویسهای ویدیویی آنلاین كشورهای مستقل مشترك المنافع (CIS) از اوایل اردیبهشت شروع می شود.


به گزارش راستابلاگ به نقل از روابط عمومی استودیو هورخش، انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به كارگردانی اشكان رهگذر در ادامه اكران جهانی خود در ۳۲ كشور همچون آمریكا، اسپانیا، سوئد، یونان و نروژ قرار بود از تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۰ (۷ فروردین ۱۳۹۹) در سینماهای كشور روسیه اكران شود كه به علت تعطیلی سینماهای این كشور به خاطر مقابله با كرونا لغو شد.
شركت پخش فیلم Aurora Trade به دنبال لغو اكران این انیمیشن در روسیه، پخش نسخه آنلاین «آخرین داستان» را در سرویسهای وی او دی (VOD) كشورهای مستقل مشترك المنافع (CIS) از تاریخ ۲۸ آوریل ۲۰۲۰ (۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) آغاز می كند.
همینطور این انیمیشن سینمایی الان در پلت فرم های وی او دی Filimin متعلق به كشور اسپانیا و CinesQuare مقدونیه كه كشورهای اروپای شرقی، بلغارستان، رومانی، صربستان، مونته نگرو، بوسنی و هرزگوین، كرواسی، اسلوونی، كوزوو، آلبانی، یونان، قبرس و تركیه را پوشش می دهد، در حال پخش است.
«آخرین داستان» نخستین انیمیشن بلند سینمایی تولیدشده در استودیو هورخش است كه تابحال موفق به دریافت ۱۲ جایزه ملی و بین المللی شده است. همینطور این انیمیشن بعنوان نماینده سینمای ایران در لیست اولیه اسكار ۲۰۲۰ قرار داشت.
شركت 7 sky entertainment در كنار استودیو هورخش پخش جهانی انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» را بر عهده دارد.
به دنبال مقابله با كرونا فعالیتهای تولیدی استودیو انیمیشن هورخش با دوركاری حداكثر هنرمندان این استودیو ادامه دارد.
1399/02/01
13:56:04
5.0 / 5
3135
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳