تمدید مهلت ارسال آثار به مسابقه عكس كار

تمدید مهلت ارسال آثار به مسابقه عكس كار

به گزارش راستابلاگ دبیرخانه اولین مسابقه بین المللی عكس كار ایران به علت شیوع جهانی ویروس كرونا نسبت به تغییر تاریخ برگزاری نمایشگاه عكس كار اقدام نمود. همینطور مهلت ارسال آثار تا اول خرداد ماه تمدید گردید.


به گزارش راستابلاگ به نقل از روابط عمومی مركز كار ایران، بر مبنای مصوبات و سفارش های ستاد ملی مبارزه با كرونا، برگزاری تمام گردهمایی ها، كنفرانس ها، سمینارها، نمایشگاه ها و به عبارتی تمامی اجتماعات غیرضروری به جهت جلوگیری و كنترل شیوع كرونا لغو و به زمان دیگری موكول می گردند.
در همین راستا و با هدف حفظ سلامتی هم میهنان عزیز، اولین مسابقه بین المللی عكس كار ایران كه پیش تر قرار بود از یكم تا چهارم اریبهشت ۹۹ برگزار شود، به ۲۷ تا ۳۰ خرداد ۹۹ در نمایشگاه بین المللی تهران موكول شد.
مركز كار ایران، امیدوار است پذیرش مسئولیت های فردی و جمعی تمامی شهروندان در قبال رعایت اصول بهداشتی، پذیرش محدودیت ها در تعاملات اجتماعی و پرهیز از حضور در اجتماعات غیر ضروری، زنجیره انتقال این بیماری نو پدید را بشكند و آنرا شكست دهد. برهمین اساس مركز كار ایران، نهاد برگزاركننده اولین مسابقه بین المللی عكس كار و سومین نمایشگاه بین المللی كار ایران وظیفه مسئولانه خود می داند تا با تغییر تاریخ این رویداد گام كوچكی در جهت مبارزه با این اپیدمی ناگوار بردارد.
اولین مسابقه بین المللی عكس كار ایران به همت مركز كار ایران برگزار می گردد. سعید سمیعی و محمد حمزه ای رئیس و دبیری این مسابقه و افشین شاهرودی، مسعود زنده روح كرمانی و حسن غفاری داوری این مسابقه را بر عهده دارند.
هنرمندان برای اطلاع دقیق از قوانین شركت، ثبت نام و ارسال عكس می توانند به پایگاه اینترنتی مسابقه به نشانی www.jobcenter.ir/festival رجوع نمایند.


1399/01/17
23:33:45
5.0 / 5
3453
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱