ری باستان را در فضای مجازی بشناسید

ری باستان را در فضای مجازی بشناسید

راستابلاگ: با راه افتادن موج آموزش در فضای مجازی، اداره كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران، هم در ادامه معرفی بعضی از بناهای تاریخی در این فضا، آموزش «نگاهی به آثار تاریخی ری» را برگزار می نماید.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، پرهام جانفشان - مدیر كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران - در این حوزه اعلام نمود: آموزش مجازی "نگاهی بر آثار تاریخی ری" به صورت مجازی دوشنبه ۱۸ فروردین روی شبكه های اجتماعی و پرتال اداره كل میراث فرهنگی استان تهران برگزار می گردد.
او با بیان این كه آموزش سنگ بنای هر توسعه پایداری است، اضافه كرد: به این امر باور داریم كه مبحث آموزش های عمومی و تخصصی در هیچ شرایطی نباید متوقف شود و امروز وظیفه داریم به صورت مجازی مبحث آموزش میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را در استان پیش ببریم.
وی با تاكید بر این كه معاونت های تخصصی این اداره كل موظف می باشند مبحث آموزش های مجازی در دو بخش عمومی و تخصصی را به صورت مدون و مستمر تا شكست ویروس كرونا به علاقه مندان و فعالان عرضه كنند، اظهار نمود: از شرایط حضور هموطنان در خانه به علت شیوع كرونا باید به گونه برای توسعه آموزش های مجازی در حوزه شناخت و معرفی میراث فرهنگی بهره ببریم.
او افزود: این آموزش مجازی مقرر است با حضور احمد ابوحمزه - ری شناس - برگزار گردد.1399/01/16
17:08:11
5.0 / 5
3084
تگهای خبر: تخصصی , صنایع , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳