همدان میزبان اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

همدان میزبان اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

راستابلاگ: اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت هفتم تا دهم آبان ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشكی همدان انجام می شود.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت هفتم تا دهم آبان ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه‌ لوم پزشكی همدان برگزار می گردد.

روز سه شنبه ۷ آبان ماه ساعت ۱۸: ۳۰ تا ۲۱: ۳۰ مراسم اختتامیه اول این جشنواره انجام می شود. در این مراسم از برگزیدگان بخش های ادبی، هنری، فناوری و پژوهشی تقدیر می شود. بعد از مراسم اختتامیه جلسه هماهنگی هیات داوران برگزار می گردد.

روز چهارشنبه ۸ آبان ماه مسابقات بخش آوایی در رشته های قرائت تحقیق در دو گروه زنها و آقایان همین طور فینال مسابقات تیمی برادران انجام می شود. در ادامه، برنامه بازدید از هگمتانه برای خانم ها و بازدید از گنج نامه برای آقایان تدارك دیده شده است.

همین طور بامداد روز چهارشنبه، كارگاه آموزشی ویژه برگزیدگان بخش آوایی در رشته های حفظ، ترتیل، دعاخوانی و اذان برگزار می گردد و در ادامه ساعت ۱۵ تا ۱۸ مسابقات بخش آوایی در رشته قرائت تحقیق آقایان و حفظ كل بانوان و كارگاه آموزشی تدبر در قرآن كریم برگزار می گردد.

برنامه گردشگری و بازدید از آثار تاریخی استان همدان پس از ظهر نیز برگزار می گردد و درانتها ساعت ۱۸: ۳۰ تا ۲۱: ۳۰ مراسم اختتامیه دوم به همراه تقدیر از برگزیدگان بخش های آوایی در رشته های اذان، تواشیح، حفظ ۱۵ جزء، ترتیل و معارف قرآنی برگزار می گردد.

روز پنجشنبه ۹ آبان ماه مسابقات در بخش آوایی در رشته حفظ كل آقایان برگزار می گردد و ساعت ۱۸: ۳۰ تا ۲۱: ۳۰ مراسم اختتامیه سوم به همراه تقدیر از برگزیدگان سایر رشته های بخش آوایی و مسابقات تیمی برگزار می گردد.

به گزارش وبدا، جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشكی هر سال با شركت دانشجویان، اساتید و كاركنان دانشگاه های علوم پزشكی كشور برگزار می گردد و برگزیدگان این جشنواره در دو بخش دانشجویان و اساتید به مرحله ملی راه پیدا می كنند.
منبع:

1398/08/02
19:02:22
5.0 / 5
4251
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵