وزارت بهداشت مصوب كرد؛

ایجاد رشته هوش مصنوعی در علوم پزشكی، ۵ رشته بازبینی می شوند

ایجاد رشته هوش مصنوعی در علوم پزشكی، ۵ رشته بازبینی می شوند

به گزارش راستابلاگ شورایعالی برنامه ریزی علوم پزشكی با تأسیس رشته «هوش مصنوعی در علوم پزشكی» در مقطع دكتری تخصصی موافقت نمود.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، بر مبنای مصوبات هفتاد و سومین جلسه شورایعالی برنامه ریزی علوم پزشكی، در این دوره از شورایعالی برنامه ریزی علوم پزشكی لزوم دوره MBA «لیدر شیپ و مدیریت در آموزش پزشكی» و لزوم تأسیس رشته «هوش مصنوعی در علوم پزشكی» در مقطع دكتری تخصصی (Ph.D) مورد موافقت قرار گرفت.
در این نشست با برنامه آموزشی جدید رشته «تكنولوژی آموزشی در علوم پزشكی» در مقطع دكتری تخصصی (Ph.D) موافقت شد.
همینطور اعضای شورایعالی برنامه ریزی علوم پزشكی در هفتاد و سومین جلسه به تغییر نام و بازبینی برنامه آموزشی ۲ رشته رای دادند.
بر مبنای مصوبه این جلسه رشته «رفاه اجتماعی» در مقطع كارشناسی ارشد ناپیوسته به «سلامت و رفاه اجتماعی» و رشته «برنامه ریزی یادگیری الكترونیكی در علوم پزشكی» در مقطع كارشناسی ارشد ناپیوسته به «یادگیری الكترونیكی در علوم پزشكی» تغییر نام داد.
همینطور تغییر نام برنامه آموزشی رشته «برنامه ریزی یادگیری الكترونیكی در علوم پزشكی» در مقطع دكتری تخصصی (Ph.D) به «یادگیری الكترونیكی در علوم پزشكی» مورد موافقت قرار گرفت.
به گزارش مفدا، بر مبنای مصوبه هفتاد و سومین جلسه شورایعالی برنامه ریزی علوم پزشكی برنامه آموزشی رشته های «فناوری اطلاعات سلامت»، «پرستاری مراقبت های ویژه»، «فارماكوگنوزی»، «شنوایی شناسی» و «كاردرمانی» بازبینی می شوند.
منبع:

1398/06/19
11:50:16
5.0 / 5
4435
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴