برگزاری هزار صدای كودك و نوجوان با یاد ثمین باغچه بان

برگزاری هزار صدای كودك و نوجوان با یاد ثمین باغچه بان

راستابلاگ: دومین برنامه هزار صدای كودك و نوجوان با تقدیم این برنامه به زنده یاد ثمین باغچه بان، عصر روز دوشنبه (چهارم شهریورماه) در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران انجام می شود.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، در این برنامه نزهت امیری (اولین بانوی رهبر اركستر و مدرس و مولف موسیقی و خصوصاً موسیقی كودك)، ناصر كشاورز (شاعر و ترانه سرای موسیقی كودك و نوجوان) و فربد یداللهی (نوازنده و مدرس تنبك) بعنوان كارشناس در برنامه حضور و داوری اجراهای گروه های موسیقی كودك و نوجوان را برعهده دارند.
بنابر اعلام آرش نصیری، مدیر برنامه هزارصدا این برنامه هم مانند نخستین برنامه برگزار شده در بخش كودك و نوجوان فقط شكل راهنمایی و تشویق خواهد داشت و در آن برنده ای اعلام نخواهد شد.
نصیری اظهار داشت: همین طور با صحبتی كه با كارشناسان شناخته شده آموزش كودكان داشته ام، به این نتیجه رسیده ام كه فعلا متد ما صرفا كشف استعدادها و نابغه های موسیقی و معرفی آنها به جامعه موسیقی و تشویق آنها باشد. كودكان معمولا ظریف تر از درك شكست هستند و همین اجرا مقابل جمع و استادان موسیقی و تشویق و راهنمایی برایشان كافی است.
این برنامه مقرر است به پاس خدمات زنده یاد ثمین باغچه بان به موسیقی كودك به این هنرمند تقدیم می شود.
در این برنامه چهار گروه موسیقی و دو سولیست اجرا خواهند داشت. یكی از گروه های اجراكننده، گروه نوجوان نابینایان «دستان بینا» است.
این برنامه ساعت ۱۸ روز دوشنبه (چهارم شهریور) در فرهنگسرای ارسبازارن برگزار می گردد.
هزار صدا، برنامه ای برای كشف و معرفی استعدادهای موسیقی است كه از سال ۹۲ شروع شد و از تیرماه امسال بخش كودك و نوجوان آن نیز شروع شده است.
منبع:

1398/06/02
13:34:24
5.0 / 5
4925
تگهای خبر: خدمات , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲