جزئیات آزمون عملی رشته های نیمه متمركز كنكور اعلام گردید

جزئیات آزمون عملی رشته های نیمه متمركز كنكور اعلام گردید

راستابلاگ: نحوه توزیع كارت، تعیین زمان و مكان برگزاری آزمون عملی رشته های تحصیلی نیمه متمركز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و موسیقی نظامی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ اعلام گردید.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، معرفی شدگان چند برابرظرفیت رشته های تحصیلی نیمه متمركز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و موسیقی نظامی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ باید بر مبنای جدول زمانی اعلام شده و با به همراه داشتن اصل شناسنامه یا كارت ملی برای انجام آزمون عملی اقدام نمایند.
با عنایت به اینكه معرفی شدگان رشته های نیمه متمركز نیازی به انتخاب رشته مجدد نداشته و برپایه اولویت بندی رشته های خود در فرم انتخاب رشته گزینش خواهند شد، ازاین رو چنانچه قبلاً در رشته متمركز پذیرفته شده باشند، در صورتیكه برای انجام مراحل مختلف مصاحبه، معاینه یا آزمون عملی رشته نیمه متمركز اعلام شده، مراجعه نموده و در نهایت بعنوان پذیرفته شده نهایی هر یك از رشته های تحصیلی نیمه متمركز اعلام قبولی شوند، مطابق ضوابط قبولی قبلی آنان در رشته متمركز لغو می گردد و منحصراً باید در رشته قبولی نیمه متمركز ثبت نام و ادامه تحصیل كنند. بدیهی است امكان بازگشت و ادامه تحصیل این قبیل از پذیرفته شدگان در رشته قبولی متمركز میسر نیست.
همینطور آزمون عملی رشته های تحصیلی نیمه متمركز علوم ورزشی، مربیگری ورزشی و آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و موسیقی نظامی قابل تمدید و تكرار نبوده یا برگزاری آن به صورت انفرادی برای هیچ داوطلبی وجود ندارد.
كارت شركت در آزمون عملی رشته های تحصیلی نیمه متمركز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و موسیقی نظامی در حوزه های برگزاری آزمون عملی تحویل داوطلبان خواهد شد. داوطلبان معرفی شده رشته های تحصیلی نیمه متمركز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان لازم است با همراه داشتن لباس و كفش ورزشی منحصراً در ایام تعیین شده در حوزه برگزاری حضور یابند.
بدیهی است در صورت نداشتن شناسنامه، كارت ملی، از داوطلب مراحل معاینات و آزمون عملی و مصاحبه به عمل نخواهد آمد.
كلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت پردیس های دانشگاه فرهنگیان وابسته به وزارت آموزش و پرورش علاوه بر شركت در آزمون عملی، باید طبق اطلاعیه ای كه درمورد معرفی­ شدگان رشته­ های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان در مرحله تكمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ در روز سه شنبه ۶ آذر توسط سازمان سنجش اعلام می شود، جهت شركت در مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت های عمومی كه در دو قسمت مجزا توسط آموزش و پرورش برگزار می شود، شركت نمایند. در غیراین صورت به منزله انصراف فرد از ادامه گزینش تلقی می شود، به عبارت دیگر كلیه داوطلبان باید حائز شرایط مصاحبه و بررسی صلاحیت های عمومی بوده تا در گزینش نهائی كه برپایه ضوابط این سازمان در بهمن ماه انجام می شود، باشند.
معرفی شدگان رشته های نیمه متمركز دوره روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پردیس های دانشگاه فرهنگیان وابسته به وزارت آموزش و پرورش در صورتیكه در آزمون عملی شركت كرده و در ردیف پذیرفته شدگان نهایی در دوره فوق قرار بگیرند، حق ثبت نام و شركت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ را نخواهند داشت.1397/08/07
14:18:55
5.0 / 5
5084
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳