با حضور معاون علمی رییس جمهور صورت گرفت

رونمایی از دستگاه چاپگر سه بعدی ساخت محققان كشور

رونمایی از دستگاه چاپگر سه بعدی ساخت محققان كشور

راستابلاگ: دستگاه چاپگر سه بعدی طراحی و تولید شده توسط محققان كشور با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و دبیر كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مركز آموزش عالی محلات رونمایی گردید.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، در این برنامه دكتر سورنا ستاری، معاون علمی رییس جمهور بعد از بازدید از تجهیزات كارگاهی و آزمایشگاهی مركز آموزش عالی محلات اظهار نمود: جهت استقرار آزمایشگاه های تحقیقاتی سنگ بخش خصوصی شهرستان محلات در مركز تحقیقات و فرآوری سنگ های معدنی این مركز دانشگاهی همكاری خواهیم كرد.

ایشان در ادامه درمورد خرید تجهیزات مورد نیاز این مركز اظهار داشت: تجهیزاتی را كه در منطقه مورد مشابهی را ندارند، می توان از نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران تهیه كرد.

حجةالاسلام علیرضا سلیمی، دبیر كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن تاكید بر مشاركت با بخش خصوصی اظهار داشت: وجود این مركز دانشگاهی در شهرستان محلات نعمت بزرگی است، چونكه می تواند برطرف كننده مشكلات صنایع شهرستان و منطقه باشد.

دكتر حسن خلیلی رئیس مركز آموزش عالی محلات هم با عرضه توضیحاتی در مورد عملكرد این مركز اظهار داشت: با عنایت به پتانسیل صنایع و خیرین شهرستان، امیدواریم با مشاركت با بخش خصوصی امكانات و تجهیزاتی را تهیه نماییم كه به كمك آنها بتوانیم مشكلات صنایع منطقه را برطرف نماییم.1397/07/28
20:08:19
5.0 / 5
5077
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳