نگاهی به پرفروش های نشریه نیویورك تایمز:

رستگاری به سلطه ی دلیا اونز خاتمه داد

رستگاری به سلطه ی دلیا اونز خاتمه داد

به گزارش راستابلاگ طبق لیست انتشار یافته از كتاب های داستانی  پرفروش این هفته نیویورك تایمز، «رستگاری» نوشته «دیوید بالداچی» در نخستین هفته حضور خود در این لیست جایگاه اول را از چنگ « جایی كه خرچنگ ها آواز می خوانند» درآورد.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، «دیوید بالداچی» نویسنده كتاب «رستگاری» كه قبل از این با اثر دیگر خود به نام «تابستان آن سال» برای هفته ای متوالی در فهرست پرفروش های نیویورك تایمز قرار داشت، بار دیگر با خلق اثر جنایی به نام «رستگاری» در صدر پرفروش های نیویورك تایمز قرار دارد. این كتاب داستان كارآگاهی به نام «دِكِر» را كه متوجه اشتباه هولناك اش بعنوان یك كارآگاه تازه كار و عواقب ناشی از آن می شود، روایت می كند.
«جایی كه خرچنگ ها آواز می خوانند» نوشته «دلیا اونز» در سی و سومین هفته خود در فهرست پرفروش های این نشریه در جایگاه دوم دیده می شود. این اثر كه بعنوان یكی از نامزدان نهایی جایزه «ادگار الن پو» سال ۲۰۱۸ انتخاب شده بود، داستان روابط انسانی و عشق و تقلای یك زن تنها برای زنده ماندن را روایت می كند.
«آدم های عادی» نوشته « سلی رونی» كه توانست جایزه كاستا ۲۰۱۸ را برایش به ارمغان بیاورد، در جایگاه سوم این هفته پرفروش های نیویورك تایمز قرار دارد. این رمان درباره «كانل» و «ماریان» است كه در یك روستای كوچك در ایرلند زندگی می كنند اما این تنها شباهت آن هاست. در محیط مدرسه «كانل» بسیار محبوب است اما «ماریان» فردی تنهاست كه بنا بر تجربه های دردناكش یاد گرفته كه از همكلاسی های خود دوری كند. زمانی كه این دو آغاز به صحبت درباره مسأله ای می كنند اتفاقی روی می دهد كه زندگی آنها را تغییر می دهد.1398/02/05
15:15:28
5.0 / 5
4842
تگهای خبر: زندگی , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵