رئیس پلیس آگاهی خوزستان:

زوج کلاهبردار میلیاردی در اهواز دستگیر شدند

زوج کلاهبردار میلیاردی در اهواز دستگیر شدند

راستابلاگ: راستابلاگ: رییس پلیس آگاهی خوزستان از دستگیری زوج کلاهبردار میلیاردی در شهرستان اهواز آگاهی داد.به گزارش راستابلاگ به نقل از مهر، سرهنگ سیروس دریکوند درباره ی جزییات این خبر اظهار داشت: در پی ارجاع پرونده کلاهبرداری به پلیس آگاهی در خصوص این که خانمی در زمان های متفاوت بعد از خرید طلاجات و کامپیوتر همراه از چهار مغازه شهرستان های باوی و اهواز حساب بانکی فروشندگان بعد از چند روز مسدود شده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در پیگیری های اولیه کارآگاهان پلیس مشخص شده که حساب فروشندگان به سبب شکایت افرادی تحت عنوان کلاهبرداری که وجوه آنها بصورت بدون مجوز انتقال یافته اند، بوده است.
رئیس پلیس آگاهی خوزستان بیان کرد: کارآگاهان پلیس با اقدامات فنی و تخصصی متهمان را که یک زن و شوهر بودند در شهرستان اهواز شناسایی و بعد از هماهنگی مرجع قضائی آنها را دستگیر کردند.
وی با اشاره به این که متهم (مرد) از سال ۱۳۹۹ تا حالا به سبب کلاهبرداری های گوناگون تحت تعقیب مراجع قضائی استانهای مختلف کشور است، اظهار داشت: در تحقیقات پلیس از شکات مشخص شده که شکات با ورود به لینک جعلی حساب بانکی آنها هک شده است.
سرهنگ دریکوند بیان این که متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند، اشاره کرد: از شهروندان درخواست می شود ضمن توجه به هشدارهای پلیس، هرگونه مورد مشکوک را بلا فاصله بوسیله سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

1402/06/29
08:53:44
5.0 / 5
211
تگهای خبر: تخصصی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱