خوزستان پایتخت موكب ها - ۴۰۴؛

خروج 4 میلیون زائر از مرزهای هوایی و زمینی کشور

خروج 4 میلیون زائر از مرزهای هوایی و زمینی کشور

راستابلاگ: به گزارش راستابلاگ، فرمانده کل انتظامی کشور اظهار داشت: از کل مرزهای ایران بصورت زمینی و هوایی نزدیک به چهار میلیون زائر اربعین حسینی خارج شدند.به گزارش راستابلاگ به نقل از مهر، سردار احمدرضا رادان قبل از ظهر امروز چهارشنبه ضمن بازدید از مرز شلمچه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تا این لحظه از کل مرزهای جمهوری اسلامی ایران بصورت زمینی و هوایی نزدیک به چهار میلیون مسافر به قصد سفر اربعین حسینی خارج شدند و بیش از ۲.۵ میلیون نفر بازگشتند.
وی اضافه کرد: عددها و رقم هایی که در همه مرزها حاکم است، خروج به سمت کشور عراق بسیار کاهش پیدا کرده و ورود به سمت ایران افزایشی است و خود عدد ۲.۵ میلیون نفری که تا کنون بازگشتند، نشان از این است که میزان بازگشت زوار به ایران بیش از زوار حاضر در کشور عراق است.
فرمانده کل انتظامی کشور عنوان کرد: به نظر می آید تا امشب ورود زوار از مرز سه میلیون نفر هم بگذرد و پلیس آماده و پذیرای بازگشت زوار حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است.
وی اشاره کرد: مرز شلمچه پس از مرز مهران دومین مرزی است که بیشترین ورود و خروج زوار را به خود اختصاص داده به شکلی که از مرز شلمچه تا حالا نزدیک به یک میلیون نفر خارج و نزدیک به ۷۰۰ هزار زائر وارد شدند.
سردار رادان اظهار داشت: با همراهی و همکاری مردم، جان باختگان تصادفات نسبت به سال قبل نیز ۳۱ درصد کاهش گزارش شده است.


منبع:

1402/06/15
20:21:14
5.0 / 5
247
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳