جکی چان در سوریه فیلم جنگی می سازد

جکی چان در سوریه فیلم جنگی می سازد

راستابلاگ: شهر حجر الاسود در نزدیکی پایتخت سوریه که بعد از عملیات سال 2018 برای بیرون راندن داعش متروکه شده بود، اکنون لوکیشن فیلم اکشنی به تهیه کنندگی «جکی چان» شده است.


به گزارش راستابلاگ به نقل از فرانس ۲۴، فیلم جدید «جکی چان» با نام «عملیات خانگی» برگرفته از تخلیه چینی و سایر اتباع بیگانه از جنگ یمن در سال ۲۰۱۵ است؛ عملیاتی که به عنوان نقطه عطفی برای پکن تلقی می شد.
کشور یمن که تحت تاثیر تجاوز نیروهای سعودی است اکنون برای فیلمبرداری بسیار خطرناکست و بنا بر این تعدادی از صحنه های این فیلم که ازطریق یک شرکت تولیدی اماراتی نیز حمایت می شود، در سوریه فیلمبرداری می شود و سفیر چین، که روابط دیپلماتیک خوبی با سوریه دارد نیز برای شروع فیلمبرداری این فیلم در شهر حجر الاسود حضور یافت.


ویرانه های حجر الاسود در چند روز گذشته مملو از گروهی متشکل از بازیگران با لباس های قبیله ای یمنی، افراد با لباس های سوری و اعضای چینی گروه فیلم سازی بوده است.
«جکی چان» یکی از تهیه کنندگان اصلی این فیلم است که البته هنوز برنامه ای برای سفر به سوریه و حضور در لوکیشن فیلم «عملیات خانگی» به کارگردانی «سانگ یینشی» را ندارد.
منبع:

1401/04/27
13:49:54
5.0 / 5
564
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲