آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کنکوری دانشگاه آزاد

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کنکوری دانشگاه آزاد

پذیرفته شدگان نهایی مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از امروز سه شنبه ۶ مهر تا روز شنبه ۱۰ مهر ماه نسبت به ثبت نام در این دانشگاه اقدام نمایند.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، نتایج انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه‌ زاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ شنبه شب در سایت در سایت "www.azmoon.org" قرار گرفت.
بر این اساس، پذیرفته شدگان قطعی در این دانشگاه می توانند از امروز سه شنبه ۶ مهر تا آخر شنبه ۱۰ مهر ماه نسبت به ثبت نام مجازی خود اقدام نمایند.
پذیرفته شدگان رشته های با آزمون ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام که در سامانه این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir قرار گرفته است رجوع کنند.
مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به پذیرفته شدگان سفارش کرده که با عنایت به شرایط کرونا جهت حفظ سلامتی، داوطلبان از رجوع حضوری به این مرکز خودداری نمایند. داوطلبان می توانند جهت ثبت درخواست الکترونیکی به سامانه ticket.azmoon.iau.ac.ir رجوع نمایند و درخواست خویش را همراه با مستندات لازم ( کارنامه و......)، ثبت کنند.
همچنین با عنایت به اعلام نتایج پذیرش بر مبنای سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته مهرماه ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی، پذیرفته شدگان این دوره ها هم می توانند از امروز با رفتن به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند.
پذیرفته شدگان کلیه محل های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحددانشگاهی محل پذیرش خود رجوع کنند. همینطور جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام، راهنمای مقطع مورد نظر خویش را از سامانه sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه کنند.
منبع:

1400/07/06
10:53:06
5.0 / 5
767
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴