استعفای رئیس مرکز سنجش دانشگاه آزاد

استعفای رئیس مرکز سنجش دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی «دکتر معصومه طباطبایی» را بعنوان رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب نمود.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه‌ زاد اسلامی با صدور حکمی دکتر معصومه طباطبایی را بعنوان «رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی» انتخاب کرد.
در متن حکم دکتر طهرانچی آمده است:
"خواهر گرامی
سرکار خانم دکتر معصومه طباطبایی
با اهدای سلام و تحیات
با توجه به مراتب تعهد، تجارب و سوابق ارزشمند سرکارعالی، به باعث این حکم بعنوان «رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه» منصوب می شوید.
از سرکارعالی انتظار می رود با استفاده از ظرفیت های مادی و معنوی و سرمایه های انسانی دانشگاه و تاکید بر خلاقیت های فردی و مدیریت اسلامی، در جهت اعتلای دانشگاه برپایه محورهای ذیل اهتمام ورزید:
1ـ بهبود فرایندهای جذب دانشجو در تمامی مقاطع متناسب با زمان، آمایش سرزمینی و ظرفیت های استانی و واحدها
2ـ یکپارچه سازی سامانه های پذیرش و آموزش
3ـ نظارت بر حسن عملکرد سامانه های فارغ التحصیلی، داده های دانش آموختگان و استعلام مدارک
4ـ تنوع سازی و نظم بخشی بیشتر به نظام آزمون های متمرکز دانشگاه خصوصاً در آزمون زبان دوره دکتری و به کارگیری ظرفیت های موجود در جهت برگزاری آزمون های ملی در حوزه های مختلف
5ـ طراحی نظام اعتباربخشی و مدرک دهی معتبر به دوره های کوتاه مدت و ارتقای اعتبار این دوره ها در سطح ملی متناسب با نیازهای کشور و آمایش سرزمینی در تعامل با معاونت آموزش های عمومی و مهارتی
6ـ مدیریت ساماندهی نقل و انتقالات دانشجویان متناسب با ظرفیت واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه
7ـ صیانت از سلامت و شفافیت در نظام سنجش و پذیرش دانشگاه
8ـ تعامل با معاونت بین الملل در تسهیل فرایندهای جذب دانشجویان غیرایرانی با رعایت استانداردهای جذب دانشجو
امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.
محمدمهدی طهرانچی"
دکتر معصومه طباطبایی پیش از این رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و واحد یزد بوده است.
همینطور دکتر طهرانچی در نامه ای جداگانه ضمن قبول استعفای دکتر بهروز طهماسب کاظمی، از زحمات و تلاشهای وی در دوران مسئولیت قدردانی کرد که متن این نامه به شرح ذیل است:
برادر گرامی جناب آقای دکتر بهروز طهماسب کاظمی
با اهدای سلام و تحیات
با عنایت به استعفای حضرتعالی ضمن پذیرش به این وسیله از زحمات و تلاشهای آن جناب در دوران مسئولیت «رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه» تقدیر و تشکر می نمایم. بی شک حضور شما در عالی ترین سطوح مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی منشاء خدمات علمی و فرهنگی ارزشمندی به جامعه دانشگاهی کشور بوده است.
امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت، در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.
محمدمهدی طهرانچی
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم معارفه دکتر معصومه طباطبایی بعنوان رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی و تکریم دکتر بهروز طهماسب کاظمی روز شنبه 6 شهریور ماه در شورای معاونان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد.
منبع:

1400/06/03
21:07:49
5.0 / 5
944
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴