رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:

۵ میلیون نفر از جمعیت شهرستان های استان تهران از داشتن شبکه استانی محرومند

۵ میلیون نفر از جمعیت شهرستان های استان تهران از داشتن شبکه استانی محرومند

به گزارش راستابلاگ از تهران شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار داشت: پتانسیل شهرستان های استان تهران در حد یک استان است و باید این توانمندی ها بیش از پیش دیده شود، این شهرها تاثیرگذاری شگرفی در استان تهران دارند.


حجت الاسلام سیدمحسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ظهر یکشنبه ۱۰ مرداد ماه در نشست روسای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران که در شهرستان دماوند انجام شد اظهار داشت: خیلی از دستگاهها و نهادها عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند و تلاش این نهاد آنست که از ظرفیت تمامی ارگان ها و نهادها استفاده نماید.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اضافه کرد: این شورا در طول 41 سال قبل توانسته آثار بی بدیلی به ثبت برساند و این از برکات و دستاوردهای نظام اسلامی است و اگر این شورا نبود به تعبیر کلام بزرگان مانند رهبر معظم انقلاب اسلامی، مشکلات عدیده ای در بزرگداشت مراسم و مناسبت های انقلاب بوجود می آمد.
وی نقش آیت الله جنتی بعنوان عمار انقلاب را در موفقیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسیار مهم دانست و اضافه کرد: آیت الله جنتی با سیاست های روشن خود، در موفقیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نقش بی بدیلی را ایفا کرده اند.
محمودی با اشاره به کم توجهی صورت گرفته از ظرفیت شهرستان های استان تهران افزود: پتانسیل شهرستان های استان تهران در حد یک استان است و باید این توانمندی ها بیش از پیش دیده شود و این شهرها تاثیرگذاری شگرفی در استان تهران دارند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با انتقاد از رسانه ملی اظهار داشت: شهرستان های استان تهران از داشتن شبکه استانی در رسانه ملی محروم است و بیش از پنج میلیون نفر از این امتیاز بی بهره هستند ولی تاحدی خبرگزاری ها و رسانه های مجازی این خلا را جبران کرده اند.
وی با اشاره به نقش بزرگداشت مراسم انقلاب در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تصریح کرد: اگر مناسبت های ملی و مذهبی را از ما بگیرند، هویت دینی و انقلابی ما گرفته می شود و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با سیاست درست و فارغ از جناح بندی ها کار خودرا بخوبی انجام داده است، دشمن بیکار نیست و جاهایی که باید تریبون نظام برای بصیرت افزایی کار کند این کار را شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی انجام داده است.
منبع:

1400/05/11
12:12:08
5.0 / 5
1073
تگهای خبر: تریبون , دستگاه , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲