با حمایت صندوق نوآوری صورت گرفت

افزایش ظرفیت تولید استارت چراغ های خیابانی

افزایش ظرفیت تولید استارت چراغ های خیابانی

راستابلاگ: یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری قزوین با هدف بهبود و افزایش راندمان در سیستم های برق و الکترونیک با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به افزایش ظرفیت تولید انواع بالاست الکترونیک و ایگنایتور و منابع تغذیه و لامپ فلورسنت T5 شده است.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، بهناز به نژاد، رئیس هیات مدیره این شرکت دانش بنیان در مورد استارت چراغ های خیابانی یا ایگنایتور اظهار داشت: ایگنایتور (استارت چراغ های خیابانی بخار سدیم و متال هالید) تولیدکننده پالس های ولتاژ بالا با عرض کم برای ایجاد محیط پلاسما است. این محصول به لحاظ فنی یعنی روند تولید و مدار محصول، با نمونه های دیگر متفاوت می باشد و علاوه بر قیمت پایین تر می تواند نقصها چراغ های خیابانی را رفع کند.

وی افزود: عمده تولیدات شرکت در جهت ارتقای راندمان انرژی برق در سیستم های روشنایی، برق و الکترونیک است که شامل محصولاتی چون انواع ایگنایتور (استارت چراغ های خیابانی بخار سدیم و متال هالید) و دستگاه تستر اجزای چراغ، لامپ فلورسنت T۵، انواع بالاست های الکترونیکی، ساعت فرمان نجومی، منابع تغذیه سوئیچینگ، چراغ اضطراری و سایر محصولات کنترل روشنایی می شود. تعدادی از این محصولات دانش بنیان و برخی دیگر در فرآیند دانش بنیان شدن قرار دارند.

به نژاد در مورد میزان ظرفیت فعلی تولید در شرکت نیز توضیح داد: هم اکنون ظرفیت تولید ما سالانه ۲۰۰ هزار قطعه ایگنایتور (استارت چراغ های خیابانی بخار سدیم و متال هالید) است، اما امسال به سبب نوسانات قیمت ارز و شرایط تولید، در مناقصات شرکت نکردیم و میزان تولید کمتر از این مقدار بوده است.

رئیس هیات مدیره این شرکت دانش بنیان در مورد برنامه های آینده این شرکت نیز اشاره کرد: در نظر داریم تا ظرفیت تولید را با راه اندازی خطوط تولید جدید ارتقاء دهیم و پس از دریافت بازخوردهای در رابطه با محصول از شرکت های مصرف کننده، در جهت بهبود پروسه و ایجاد تغییر و بروزرسانی محصول متناسب با نیاز مشتری اقدام نماییم. با توجه به این که خط تولید فعلی نیز توسط تیم تحقیقاتی شرکت به راه افتاده است، می توانیم به آسانی مطابق با تغییرات مورد نیاز، خط تولید را به روزرسانی نماییم.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، به نژاد در مورد تسهیلات دریافتی این شرکت از صندوق نوآوری و شکوفایی نیز اشاره کرد: اگر تسهیلات مختلف صندوق نوآوری و شکوفایی نبود، تمامی محصولاتی که تا حالا ساخته ایم، به مرحله تولید نمی رسید. تا حالا ۴۵۰ میلیون تومان سرمایه در گردش، ۳۰۰ میلیون تسهیلات تولید صنعتی و یک میلیارد تومان سرمایه در گردش فوری بانکی از صندوق نوآوری و شکوفایی دریافت کردیم که برای توسعه و تولید انبوه محصولات مختلف استفاده شده است.
منبع:

1400/02/01
22:50:44
5.0 / 5
1086
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴