انعقاد تفاهمنامه همكاری صندوق اشتغال و كارآفرینی ایثارگران و بانك توسعه تعاون

انعقاد تفاهمنامه همكاری صندوق اشتغال و كارآفرینی ایثارگران و بانك توسعه تعاون

به گزارش راستابلاگ تفاهمنامه همکاری صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران و بانک توسعه تعاون به امضای مدیران عامل این دو مجموعه رسید.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، به منظور فراهم شدن زمینه تسهیل و اعطای تسهیلات بانکی از محل منابع مشترک بانک توسعه تعاون و صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران برای فراهم کردن زمینه پشتیبانی از ایجاد و توسعه فرصت های کسب و کار خانگی، خرد و کوچک بازارمحور برای تحقق مبحث کارآفرینی و اشتغالزایی جامعه ایثارگری با نرخ توافقی، تفاهمنامه همکاری بین این دو مجموعه به امضا رسید.
محور اصلی این تفاهمنامه که به امضای محمدحسن آزما مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران و حجت الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون رسید؛ «اعطای تسهیلات در جهت ایجاد تقویت زیر ساخت اشتغال جامعه ایثارگری» است.
ضمناً در جهت اجرای مأموریت ها و وظایف سازمانی صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران الحاقیه قرارداد همکاری به منظور بهره مندی شخصیت های حقوقی ایثارگران با بانک توسعه تعاون جهت بهره مندی جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران از محل منابع خاص ایثارگران که قابل تخصیص از سوی صندوق توسعه ملی است هم به امضای طرفین رسید.
منبع:

1400/01/31
12:57:53
5.0 / 5
1128
تگهای خبر: تسهیلات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان راستابلاگ