ادامه مسیر شهدا یك ضرورت اجتماعی است

ادامه مسیر شهدا یك ضرورت اجتماعی است

به گزارش راستابلاگ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی اظهار داشت: مسیر حرکت شهیدان سرافراز هم طولانی است و هم نورانی، پس برای عبور از این مسیر بلند که با خون شهدای وطن منور و روشن شده باید به قداست و فرهنگ خود شهدا اقتدا نماییم، گرامیداشت راه و مسیر شهدای گرانقدر، یک ضرورت اجتماعی است.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، سیدعابس حسینی در نشست شورای اداری بنیاد شهرستان اسفراین به بررسی و حل مشکلات بنیاد و جامعه هدف این شهرستان پرداخت و اظهار داشت: این مسئولیت دشواریست که به ما محول شده است و ما باید آنرا به نحو احسن انجام دهیم. امروز اگر نامی از شهدا در جامعه ما باقی مانده است تنها به همت شما، مردم و همین مراسم شهدا است.
حسینی با تاکید بر اینکه مسیر حرکت شهیدان سرافراز هم طولانی است و هم نورانی، اظهار داشت: باید برای عبور از این مسیر بلند که با خون شهدای وطن منور و روشن شده به قداست و فرهنگ خود شهدا اقتدا نماییم، گرامیداشت راه و مسیر شهدای گرانقدر، یک ضرورت اجتماعی است. هدف خدمت به ایثارگران است و این انقلاب به دست من و شما عزیزان به دست آمده است و این افتخار چه ما بخواهیم و چه نخواهیم به دست ما عزیزان به دست آمده است.
حسینی اظهار داشت: ما برای پاسداری از انقلاب و برای خدمت به جامعه هدف اینجا حضور داریم و اینکه حد و مرزی برای خدمت به ایثارگران وجود ندارد و اگر می شود و کاری از دستمان بر می آید و می توانیم و انجام ندهیم کوتاهی کرده ایم. رشادت و دلاوری های شهدا و ایثارگران را نمی توانیم با خدمات ناچیزمان جبران نماییم.
منبع:

1399/11/25
23:19:53
0.0 / 5
1134
تگهای خبر: خدمات , سفر , فرهنگ , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳