شروع اكران اینترنتی كودتای ۵۳ و قصه بولوار در هاشور

شروع اكران اینترنتی كودتای ۵۳ و قصه بولوار در هاشور

راستابلاگ: اکران اینترنتی فیلم های «هنر و تجربه» از روز پنجشنبه 23 بهمن ماه در صفحه مخصوص این موسسه در پلت فرم هاشور شروع می شود.


به گزارش راستابلاگ به نقل از روابط عمومی موسسه هنروتجربه، علاقمندان به فیلم های «هنروتجربه» می توانند از این پس با مراجعه به صفحه اختصاصی «هنروتجربه» در پلت فرم هاشور برخی از فیلم های اکران شده در سینماهای «هنروتجربه» را به شکل آنلاین تماشا کنند.
در ادامه همکاریهای مشترک بین موسسه «هنروتجربه سینمای ایرانیان» با پلت فرم نمایش برخط (آنلاین) هاشور که با برگزاری آنلاین دو هفته فیلم اروپایی و ایتالیایی شروع شد، صفحه اختصاصی «هنروتجربه» در این پلت فرم به راه افتاده است و در نخستین گام دو فیلم مستند «کودتای ۵۳» به کارگردانی تقی امیرانی و «قصه بولوار» به کارگردانی داود اشرفی اکران آنلاین خودرا از پنجشنبه ۲۳ بهمن ماه در این بخش شروع می کنند.
علاقمندان می توانند برای خرید بلیت و دیدن این فیلم ها با بهره گیری از لینک https: //hashure.com/art-experience-list به صفحه اختصاصی «هنر و تجربه» در پلت فرم هاشور مراجعه کنند.
تاکید می شود خرید بلیت برای دیدن فیلم مستند «کودتای ۵۳» فقط در داخل ایران امکانپذیر است ولی خرید بلیت و امکان تماشای «قصه بولوار» از داخل و خارج ایران امکانپذیر است.
فیلم «کودتای ۵۳» که از آثار جدید اکران این موسسه است بطور همزمان روی پرده سینماهای «هنروتجربه» نیز می رود.
تقی امیرانی مستندساز ایرانی ساکن انگلیس و والتر مرچ تدوینگر فیلم هایی چون «اینک آخرالزمان»، «مکالمه» و «بیمار انگلیسی»، حین تحقیق برای ساخت فیلم مستندی درباره کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ به مدارک و اسنادی دست یافت که دهه ها از چشم عموم مردم و اغلب تاریخ نویسان این حوزه پنهان بوده است؛ اسنادی که نه فقط امکان بیان روایتی دقیق تر از کودتا را فراهم آورده است بلکه خیلی از زوایای تاریک تاریخ ۶۷ ساله این رویداد را نیز روشن کرده است.
«قصه بولوار» قبل از این در سینماهای «هنروتجربه» اکران شده است. به وقایع مختلف و حوادث اجتماعی ای که با بولوار کشاورز پیوند خورده اند، اشاره دارد.
لازم به توضیح است به مرور فیلم های دیگری به این صفحه اضافه خواهند شد.
منبع:

1399/11/23
22:52:52
0.0 / 5
1191
تگهای خبر: اكران , اینترنت , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵