زندگی تیمسار فلاحی نمایش شد

زندگی تیمسار فلاحی نمایش شد

به گزارش راستابلاگ تهیه کننده سریال رادیویی «ناجی کردستان» که داستان زندگی «تیمسار شهید ولی الله فلاحی» را که در زمان شهادت به «سرهنگ فلاحی» معروف بود، روایت می کند، تهیه این مجموعه رادیویی را متفاوت تر از سایر کارهای رادیویی اش دانست.


به گزارش راستابلاگ به نقل از اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، ژاله محمدعلی ضمن اعلام این مطلب اضافه کرد: «ناجی کردستان» فضاسازی متنوع و گوناگونی دارد، برای نخستین بار در تهیه یک سریال رادیویی افکت سقوط هواپیما با تلفیق چندین صدای دیگر در هم ادغام شده تا فضا برای شنوندگان باورپذیر شود.
وی ادامه داد: از طرفی دیگر معمولا در تولید یک سریال از یک موسیقی خاص استفاده می شود اما در این کار، به علت قرار گرفتن اشخاص در موقعیت های گوناگون از چندین موسیقی متفاوت استفاده شده است.
سریال رادیویی « ناجی کردستان » به سفارش رادیو معارف در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ساخته شده است که به زندگی تیمسار شهید ولی الله فلاحی می پردازد.
در این مجموعه رادیویی بهادر ابراهیمی در نقش کودکی، شهریار حمزیان در نقش جوانی و مجید حمزه در نقش بزرگسالی شهید فلاحی به ایفای نقش پرداخته اند و رامین پورایمان، عباس توفیقی، احمد گنجی، معصومه عزیز محمدی، فریده دریامج، حمید یزدانی، سیدمجتبی طباطبایی، میرطاهرمظلومی و محمد مجد زاده هم از دیگر بازیگران آن هستند.
«ناجی کردستان» به نویسندگی حکیمه فرهنگ مهر، تهیه کنندگی ژاله محمد علی، کارگردانی میرطاهر مظلومی، گویندگی بهناز بستان دوست، صدابرداری جعفر جودتی، افکتوری محمدرضا قبادی فر از روز شنبه یازدهم بهمن ماه، ساعت ۱۷: ۱۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۱: ۴۵ دقیقه هم به روی آنتن رادیو معارف می رود.
منبع:

1399/11/10
23:40:47
0.0 / 5
1126
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴