ابراز نگرانی فرزندان سلحشور برای سریال حضرت موسی(ع)

ابراز نگرانی فرزندان سلحشور برای سریال حضرت موسی(ع)

راستابلاگ: فرزندان مرحوم فرج الله سلحشور نسبت به دخل و تصرف احتمالی در فیلم نامه سریال «حضرت موسی (ع)» که بعد از مرگ پدرشان ممکنست اعمال شود، ابراز نگرانی کردند.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، فیلم نامه سریال «حضرت موسی(ع)» را فرج الله سلحشور نوشت و قصد ساختن این سریال را داشت که اجل مهلتش نداد و بعد از او جمال شورجه قصد ساخت این سریال تاریخی ـ مذهبی را داشت که از قضا این کارگردان هم گرفتار بیماری شده و هنوز هم سلامتی خودرا بطور کامل به دست نیاورده است.
حالا ساخت سریال «حضرت موسی(ع)» به ابراهیم حاتمی کیا رسیده و او به زودی کارش را شروع خواهدنمود.
در این میان موسسه تبیان که در فیلم نامه این سریال طرف قرارداد سازمان صداوسیما بوده است، به نقل از فرزندان مرحوم سلحشور در نامه ای از رئیس صداوسیما درخواست کرده تا حقوق آن مرحوم در ارتباط با فیلم نامه حفظ شود.
در نامه مدیر اجرائی موسسه فرهنگی ـ هنری تبیان به رئیس صداوسیما آمده است:
«جناب آقای دکتر علی عسکری
ریاست محترم سازمان صداوسیما
با سلام تحیت
احتراما با توجه به اخبار انتشار یافته درباب تولید سریال «موسی کلیم الله (ع)» نوشته مرحوم فرج الله سلحشور، فرزندان مرحوم، آقایان ایوب سلحشور و بصیر سلحشور برمبنای مالکیت حقوقی و معنوی خود در این فیلم نامه، بعضی از دغدغه ها و نگرانی های خویش را به خصوص پیرامون نگارش و پژوهش مجدد این فیلم نامه به سمع و نظر حضرتعالی رسانده اند که به پیوست تقدیم می گردد.
موسسه فرهنگی ـ هنری تبیان بعنوان میراث باارزش آن هنرمند فقید که در این فیلم نامه فاخر نیز طرف قرارداد سازمان بوده، با تایید این نگرانی ها یقین دارد که جنابعالی در حراست از منویات مرحوم سلحشور در آن فیلم نامه، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهید کرد.
پیشاپیش از بذل توجه و عنایت آن جناب سپاسگذارم.»
منبع:

1399/09/18
17:50:49
5.0 / 5
810
تگهای خبر: سازمان , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳