امكان تبادل ایده میان شركت های ایرانی و اروپایی برقرار شد

امكان تبادل ایده میان شركت های ایرانی و اروپایی برقرار شد

با برگزاری همایش تجاری ایران-اروپا برای شركت های ایرانی امكان تبادل ایده ها و تخصص ها و همین طور شناسایی و برقراری ارتباط با شركای تجاری بالقوه برقرار شد.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، همایش بزرگ تجاری ایران- اروپا توسط سازمان توسعه تجارت ایران و با کمک کارشناسان مرکز بین المللی تجارت و تامین مالی اتحادیه اروپا و با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ۲۴ تا ۲۶ آذرماه سالجاری به صورت آنلاین به منظور تبادل ایده ها و تخصص ها و همین طور شناسایی و برقراری ارتباط با شرکای تجاری بالقوه برگزار می گردد.
رویداد اصلی سه روزه شامل نشست های تخصصی در زمینه مباحث در رابطه با روابط اقتصادی و تجاری ایران و اروپا و همین طور نشست های (پانل های) اختصاصی در مورد استراتژی ملی صادرات در زمینه های مختلف کشاورزی اقلام پتروشیمی، میوه و سبزی، خدماتICT، قطعات خودرو، گیاهان دارویی و گردشگری می باشد.
برگزاری دوره های آموزشی برای ارتقای ظرفیت شرکتهای ایرانی و تشخیص و بهبود مهارت های مدیریتی آنها در رابطه با فرآیندهای تجارت جهانی، ایجاد ارتباط تجاری با شرکتهای طرف اروپایی، تنظیم ملاقات های دوجانبه از راه جستجوی شرکتهای حاضر در رویداد و پیشنهاد برگزاری نشست ها در پلت فرم اختصاصی نشست از دیگر مزایای حضور در این همایش بین المللی است.
آخرین فرصت ثبت نام شرکتهای ایرانی و اروپایی تا اختتام ۱۶ آذرماه سالجاری است. ثبت نام و حضور شرکتهای علاقمند ایرانی و خارجی دراین رویداد هیچ هزینه ای برای آنها ندارد و این امکان را به شرکتهای ایرانی می دهد که با ده ها شرکت اروپایی نشست های تجاری برگزار و بستر لازم را برای همکاریهای تجاری، علمی و فناوری برای افزایش صادرات غیر نفتی ایران به اروپا ایجاد کنند.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، شرکت ها برای برگزاری نشست های رو در روی خود در سایت اینترنتی اختصاصی این نشست بیش از ۲۰ روز (از ۱۱ آذر تا اول دی ماه) فرصت دارند تا نسبت به هماهنگی و برگزاری این نشست ها با شرکای تجاری خود اقدام نمایند.1399/09/09
12:17:09
5.0 / 5
1439
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲