تعطیلی ادامه دار سالن های سینما و تئاتر

تعطیلی ادامه دار سالن های سینما و تئاتر

به گزارش راستابلاگ تمدید محدودیت فعالیت ها و مشاغل در تهران به این معناست كه سالن های سینما و تئاتر با وجود گله های مطرح شده، یك هفته دیگر هم همچنان تعطیل خواهند بود.


به گزارش راستابلاگ به نقل از ایسنا، تعطیلی هفته قبل سالن های سینما و تئاتر در تهران سبب اعتراض برخی هنرمندان و سالن دارها بود چون که می دیدند بیشتر مشاغلی که برپایه اطلاعیه استانداری باید تعطیل می شدند مشغول کار هستند مثل کافه ها، رستوران ها، سالن های آرایشی و مجموعه های ورزشی. گله آنها از این بابت بود که اگر قرار بر تعطیلی و محدودیت برای کنترل شیوع بیماری است چرا این دستورها صرفاً برای سینمایی ها و تئاتری ها خیلی جدی اعمال می شود؟
این اعتراض ها حتی نسبت به تبعیض در اجرای برخی نمایش های محیطی که همزمان با تعطیلی اربعین انجام گرفت هم مطرح بود.
علاوه بر این ها هنرمندان فعال در این روزها و صاحبان سالن های سینما و تئاتر همواره بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرده و معتقدند که سالن های سینما و تئاتر شرایط ایمن تری نسبت به بسیاری دیگر از مکان های عمومی و همچون مترو دارند.
با این وجود بنا بر تصمیم جدید و تمدید محدودیت های تهران تا ۲۵ مهر، برخی نمایش ها و فیلم هایی هم که قرار بود اجرا یا اکران خویش را در این دو هفته آغاز کنند به تعویق می افتند و در صورت کنترل بیماری در تهران احیانا با آخر ماه صفر شاهد اکران فیلم های جدید خواهیم بود.
منبع:

1399/07/18
21:51:36
5.0 / 5
1904
تگهای خبر: اكران , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲