، خبرهایی از تئاتر،

، خبرهایی از تئاتر،

به گزارش راستابلاگ تمدید مهلت ارسال آثار به ˮفصل امیدˮ و مجوز اجرای یك تئاتر همچون خبرهای تئاتری است.


مهلت ارسال اثر برای حضور در مسابقه نمایشنامه نویسی رویداد «فصل امید»، بعنوان جایگزین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان، بنا به درخواست متقاضیان تا آخر مهرماه تمدید گردید.

به گزارش راستابلاگ به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مهلت ارسال اثر برای حضور در مسابقه نمایشنامه نویسی ویژه برنامه «فصل امید» تمدید گردید.
بر این اساس، مهلت ارسال اثر برای حضور در مسابقه نمایشنامه نویسی این رویداد، بعنوان جایگزین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان، تا آخر مهرماه تمدید گردید و متقاضیان می توانند با رفتن به بخش ویژه «فصل امید» در تارنمای «ایران تئاتر» نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. چنان چه پیشتر اعلام گردید مهلت ارسال آثار در بخش نمایش های صحنه ای هم تا ۲۰ مهرماه است.
متناسب با تمدید مهلت ارسال آثار، نتایج بررسی آثار متقاضی از جانب اداره کل هنرهای نمایشی متعاقبا اعلام خواهد شد.
«فصل امید» در دو بخش نمایش های صحنه ای و مسابقه نمایشنامه نویسی با مبحث کودک و نوجوان برگزار می گردد و اداره کل هنرهای نمایشی با همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، این برنامه ویژه را به جهت تبعات شیوع کرونا و برگزار نشدن جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان به شکل مرسوم امسال و با هدف پشتیبانی از آثار ویژه مخاطبین این گروه سنی، تدارک دیده است.

نمایش "مرز" باردیگر به صحنه خواهد رفت
نمایش «مرز» که پیش از این با نام «اخته» قرار بود در تماشاخانه دیوار چهارم اجرا برود، پس از بازنگری و کسب مجوز از تاریخ ۱۹ مهر لغایت ۲ آبان ساعت ۲۱: ۳۰ به صحنه خواهد رفت.
البته این بازگشایی در شرایطی صورت خواهد گرفت که ستاد ملی کرونا اجازه بدهد.
به گزارش راستابلاگ به نقل از روابط عمومی پروژه، این نمایش روایت گر سختی و مشقت زندگی کولبران است و تمام داستان از نگاه و زبان سرباز مرزبان به نام امید روایت می شود.
عوامل این اثر هنری عبارتند از: کارگردان و بازیگر: امید اولیایی، نویسنده: حمیدرضا اسدزاده، مشاور کارگردان: مسعود ترابی، مدیر روابط عمومی و هماهنگی: گیتی شاکری، مدیر رسانه: محمد حسین عبداللهی، دستیارکارگردان: سینا منتظری، مریم رضایی، طراح نور: پدرام رضوانی، عکاسان: کوروش برزی، سمیه شوقیان، گریم: پروین شفیعی، طراح پوستر و بروشور: مینا قانع.

منبع:

1399/07/15
11:58:22
5.0 / 5
1376
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵